Minuteman 5K/2M Invitational
Little Rock, AR
-- September 9, 2017
Results by Arkansas Runner LLC
    Place     SR Boys                           Team                       Bib No                   Total Pace          Total Time
===================================================================================================================================
      1       Carter Reynolds                   Maumelle                   301                          5:25/M            16:46.07
      2       Tyler Harrod                      Maumelle                   292                          5:26/M            16:52.17
      3       Omar Ramos                        Lake Hamilton              225                          5:27/M            16:55.31
      4       Ian Kelly                         Greenbrier                 183                          5:28/M            16:56.70
      5       Andrew Straessle                  LR Catholic                115                          5:28/M            16:57.46
      6       Eli Johnson                       LR Catholic                108                          5:29/M            17:01.37
      7       Connor Sage                       LR Catholic                113                          5:33/M            17:13.27
      8       Colby Swecker                     Lake Hamilton              229                          5:35/M            17:20.26
      9       William Purifoy                   LR Central                 255                          5:35/M            17:20.94
      10      Cade Griffith                     Conway                     128                          5:36/M            17:23.59
      11      Jake Hanley                       Benton                     26                           5:36/M            17:23.97
      12      Greyson Kaufman                   Cabot                      82                           5:38/M            17:28.52
      13      Henry Terry                       Bryant                     68                           5:38/M            17:29.08
      14      Ramon Morales                     Lake Hamilton              223                          5:39/M            17:32.67
      15      Jacob Mills                       Pottsville                 345                          5:40/M            17:35.00
      16      Skylar Davis                      Lake Hamilton              216                          5:41/M            17:36.13
      17      Noah Smith                        Lake Hamilton              227                          5:42/M            17:39.60
      18      Ethan Janski                      Vilonia                    397                          5:43/M            17:42.61
      19      Caleb Clair                       Monticello                 312                          5:43/M            17:43.28
      20      Tate Whaley                       Maumelle                   303                          5:43/M            17:43.43
      21      Brady Pascoe                      Conway Christian           120                          5:45/M            17:49.49
      22      Alex Burrow                       Beebe                      10                           5:46/M            17:52.66
      23      Cody Weldon                       Lake Hamilton              232                          5:46/M            17:53.61
      24      Gideon Drake                      Lakeside                   237                          5:47/M            17:56.72
      25      Braden Leonard                    Cabot                      559                          5:48/M            17:59.89
      26      Nicholas Wells                    Cabot                      92                           5:48/M            18:00.49
      27      Huri Romero                       Parkview                   341                          5:49/M            18:03.24
      28      Asher Hamlin                      Maumelle                   291                          5:51/M            18:07.62
      29      Ty Wingfield                      Conway                     148                          5:51/M            18:08.90
      30      Philip Yount                      Maumelle                   306                          5:51/M            18:08.94
      31      Adam Albrecht                     Lake Hamilton              205                          5:52/M            18:10.26
      32      Kyler O'Brien                     Benton                     33                           5:52/M            18:11.02
      33      Jackson Landers                   LR Christian               267                          5:54/M            18:16.04
      34      Nick Blanford                     Cabot                      73                           5:54/M            18:16.69
      35      Thomas Jasmin                     Cabot                      81                           5:54/M            18:17.49
      36      Nick Fowler                       Bryant                     49                           5:55/M            18:19.37
      37      Ben Blocker                       LR Christian               263                          5:55/M            18:20.59
      38      Brody Johnson                     Vilonia                    398                          5:55/M            18:20.70
      39      Jake Edwards                      Rogers Heritage            356                          5:55/M            18:21.98
      40      Brendan Redmond                   Benton                     36                           5:56/M            18:23.82
      41      Tray Odom                         Maumelle                   299                          5:56/M            18:25.01
      42      Kent Luck                         Vilonia                    404                          5:56/M            18:25.84
      43      Daniel Massa                      Vilonia                    405                          5:57/M            18:26.38
      44      Sean Mckenna                      Conway                     137                          5:57/M            18:27.73
      45      Garrett Pendergraft               Conway                     140                          5:57/M            18:28.97
      46      Dylan Stephens                    Lake Hamilton              228                          5:58/M            18:29.35
      47      Logan Davis                       Maumelle                   287                          5:58/M            18:30.53
      48      Blake Scott                       Cabot                      86                           5:59/M            18:34.68
      49      Nick Lewis                        Vilonia                    402                          6:00/M            18:35.14
      50      Luis Merlos                       Rogers Heritage            357                          6:00/M            18:35.44
      51      Mac Fox                           Maumelle                   289                          6:01/M            18:38.81
      52      Hunter Harrison                   Benton                     28                           6:02/M            18:41.80
      53      Blake Shields                     Bryant                     63                           6:03/M            18:44.30
      54      Joshua Masters                    Sheridan                   383                          6:03/M            18:45.80
      55      Will Spohn                        LR Catholic                114                          6:04/M            18:47.03
      56      Christian Silvar                  Lake Hamilton              226                          6:04/M            18:47.11
      57      Spencer Demers                    Greenbrier                 182                          6:04/M            18:47.78
      58      Cole Penningtom                   Hermitage                  1444                         6:04/M            18:49.26
      59      Lee Lenahan                       Cabot                      83                           6:04/M            18:49.66
      60      Will Carter                       LR Catholic                95                           6:05/M            18:50.22
      61      Matthew Mcfadden                  Lakeside                   243                          6:05/M            18:50.98
      62      Gabriel Stephens                  Magnet Cove                284                          6:05/M            18:52.76
      63      Houston Baber                     Lake Hamilton              207                          6:05/M            18:52.93
      64      Christian Brack                   Bryant                     44                           6:05/M            18:53.85
      65      Jose Orduz                        Hot Springs                1480                         6:06/M            18:55.83
      66      Carraig Craun                     Conway                     126                          6:06/M            18:56.01
      67      Neal Cole                         Lake Hamilton              213                          6:07/M            18:57.12
      68      Jonah Lawson                      Hot Springs                1471                         6:07/M            18:58.41
      69      Adam Siwiec                       Rogers Heritage            358                          6:07/M            18:59.27
      70      Michael Miller                    LR Catholic                110                          6:07/M            18:59.46
      71      Garret Hardcastle                 Cabot                      78                           6:08/M            19:00.61
      72      Decatur Austin                    Bryant                     41                           6:08/M            19:00.92
      73      Sam Savage                        Cabot                      85                           6:08/M            19:01.19
      74      Easton Usery                      Cabot                      89                           6:08/M            19:01.61
      75      Hunter Maestas                    Russellville               369                          6:08/M            19:02.12
      76      Jesse Bennett                     Benton                     19                           6:09/M            19:03.23
      77      Andy Avila                        Rogers Heritage            355                          6:10/M            19:06.28
      78      Tyler Melton                      Maumelle                   296                          6:10/M            19:06.47
      79      Nick Zondlak                      Rogers Heritage            360                          6:11/M            19:09.46
      80      Dakota Smith                      Palestine-Wheatley         332                          6:12/M            19:12.48
      81      Chris Morgan                      Bryant                     55                           6:12/M            19:14.59
      82      Luis Lobato                       Russellville               368                          6:13/M            19:16.18
      83      Connor Scott                      Russellville               373                          6:13/M            19:16.76
      84      Brandon Hutchins                  Conway                     130                          6:14/M            19:18.02
      85      J.T. Griffin                      Lake Hamilton              218                          6:14/M            19:18.48
      86      Jed Johnson                       Episcopal Collegiate       162                          6:15/M            19:21.36
      87      Dylan White                       Bryant                     71                           6:15/M            19:22.44
      88      Alberto Rodarte                   Bryant                     59                           6:15/M            19:22.45
      89      Jon Vickers                       Russellville               375                          6:16/M            19:25.27
      90      Jake Youngs                       Rogers Heritage            359                          6:16/M            19:26.29
      91      Christian Wilkerson               Sheridan                   389                          6:16/M            19:27.90
      92      John David Provins                Lakeside                   246                          6:17/M            19:28.83
      93      Jonathan Ramsey                   LR Catholic                112                          6:17/M            19:30.75
      94      Worth Wilsey                      LR Catholic                118                          6:18/M            19:31.16
      95      Carter Manatt                     Lake Hamilton              221                          6:18/M            19:31.88
      96      Gabriel Falcon                    Lake Hamilton              217                          6:18/M            19:33.54
      97      Lidio Lopez                       Hot Springs                1472                         6:19/M            19:35.57
      98      Shane Allder                      Rogers Heritage            354                          6:19/M            19:36.73
      99      Nathan Reynolds                   Lakeside                   247                          6:19/M            19:36.90
     100      Giancarlo Rodriguez               Parkview                   340                          6:20/M            19:38.89
     101      Nick Sowerbutts                   Lakeside                   248                          6:20/M            19:38.91
     102      Cruz Pena                         Russellville               371                          6:20/M            19:39.23
     103      Nathan Young                      Greenbrier                 186                          6:21/M            19:42.47
     104      Devontae Jones                    North Little Rock          324                          6:21/M            19:42.61
     105      Devin Blythe                      Lake Hamilton              209                          6:22/M            19:43.34
     106      Zach Hardister                    Benton                     27                           6:22/M            19:43.41
     107      Alex Vaughn                       Sheridan                   388                          6:22/M            19:44.66
     108      Logan New                         Bryant                     56                           6:23/M            19:46.98
     109      Jake Dreher                       Bryant                     48                           6:24/M            19:49.67
     110      Erik Gonzalez                     Bryant                     51                           6:24/M            19:51.45
     111      Joseph Skinner                    Cabot                      87                           6:25/M            19:52.60
     112      Matthew Findlay                   LR Catholic                102                          6:25/M            19:54.37
     113      Parker Moore                      LR Christian               271                          6:26/M            19:56.03
     114      Hazlitt Pena                      Beebe                      17                           6:26/M            19:56.34
     115      Brandon Preston                   Russellville               372                          6:26/M            19:57.13
     116      Ethan Saffle                      Bryant                     60                           6:26/M            19:58.14
     117      Kai Lampkin                       Monticello                 318                          6:28/M            20:02.24
     118      Ethan Ives                        Bryant                     52                           6:28/M            20:03.79
     119      Brandon Otwell                    Lakeside                   244                          6:30/M            20:09.60
     120      Colin Brock                       Beebe                      8                            6:30/M            20:09.60
     121      Jeremiah Lowrance                 Vilonia                    403                          6:30/M            20:10.48
     122      Sam Bettis                        Benton                     20                           6:30/M            20:10.70
     123      Andrew Harrison                   Conway                     129                          6:31/M            20:12.55
     124      Gavin Epperson                    Benton                     25                           6:31/M            20:13.54
     125      Tyler Kelley                      Vilonia                    401                          6:32/M            20:14.23
     126      Harrison Roberts                  LR Christian               274                          6:32/M            20:14.71
     127      Chris Burlison                    Conway                     123                          6:32/M            20:16.11
     128      Issac Lynch                       Lake Hamilton              220                          6:33/M            20:17.01
     129      Dax deBin                         LR Catholic                101                          6:34/M            20:21.14
     130      Austin Lyon                       Conway                     136                          6:34/M            20:21.72
     131      Sidney Dassinger                  Episcopal Collegiate       159                          6:35/M            20:23.49
     132      Gage Epperson                     Benton                     24                           6:35/M            20:24.31
     133      Nick Hinson                       Lake Hamilton              219                          6:35/M            20:26.05
     134      Faizon Tyler                      Joe T. Robinson            204                          6:36/M            20:29.51
     135      Austin Calhoun                    Cabot                      74                           6:36/M            20:29.98
     136      Sean McKinney                     LR Christian               270                          6:37/M            20:31.59
     137      Austin Wader                      Vilonia                    410                          6:37/M            20:31.80
     138      Dylan Owens                       Beebe                      16                           6:38/M            20:33.29
     139      Christian Garza                   Maumelle                   290                          6:38/M            20:34.56
     140      Sutton Warren                     Cabot                      90                           6:38/M            20:35.58
     141      Josue Mendoza                     Russellville               370                          6:39/M            20:36.34
     142      Jackson Quinton                   Benton                     34                           6:39/M            20:36.71
     143      Nate Pack                         Conway                     138                          6:40/M            20:39.79
     144      Hunter Hall                       Russellville               365                          6:40/M            20:41.57
     145      Efrain Cortez                     LR Catholic                97                           6:41/M            20:44.58
     146      Kamryn Alkire                     Sheridan                   378                          6:42/M            20:46.27
     147      Tyler Moran                       Vilonia                    407                          6:42/M            20:46.52
     148      Kenneth Barlow                    Greenbrier                 181                          6:42/M            20:47.25
     149      Elijah Hayes                      Maumelle                   293                          6:43/M            20:48.24
     150      Jc McCurrie                       Pottsville                 344                          6:43/M            20:49.95
     151      Cameron Barnes                    LR Christian               262                          6:44/M            20:51.87
     152      William Mims                      Magnet Cove                281                          6:44/M            20:53.61
     153      Ryan Donaho                       Vilonia                    395                          6:45/M            20:54.47
     154      Cruz Uribe                        Hermitage                  1445                         6:45/M            20:57.04
     155      Jackson Teater                    Lake Hamilton              230                          6:46/M            20:58.12
     156      Brennen Grimes                    LR Catholic                107                          6:46/M            20:59.81
     157      Justin Grandfield                 Beebe                      11                           6:47/M            21:01.75
     158      Joseph Winningham                 Conway                     149                          6:47/M            21:03.16
     159      Aaron Isom                        Cabot                      80                           6:50/M            21:10.65
     160      Kevin Aguilar                     Parkview                   334                          6:50/M            21:11.10
     161      Austin Smith                      Russellville               374                          6:50/M            21:12.94
     162      Colin Ratliff                     Vilonia                    409                          6:51/M            21:13.53
     163      Henry Jackson                     Episcopal Collegiate       161                          6:51/M            21:15.04
     164      Gabe Macchi                       Bryant                     54                           6:53/M            21:19.75
     165      Johnny Henderson                  Sheridan                   381                          6:53/M            21:20.56
     166      Kakada Av                         Bryant                     42                           6:53/M            21:21.18
     167      Coleson Traylor                   Magnet Cove                285                          6:55/M            21:26.83
     168      Christian Tobler                  Parkview                   343                          6:55/M            21:27.53
     169      Sam Allen                         Bryant                     39                           6:56/M            21:29.67
     170      Dalton Fitzhugh                   Joe T. Robinson            199                          6:56/M            21:30.43
     171      Wilson Waugh                      Pulaski Academy            353                          6:57/M            21:34.06
     172      John Ledesma                      Russellville               367                          6:58/M            21:35.40
     173      Ashton Ward                       Hamburg                    192                          6:58/M            21:36.18
     174      Dillon Simmons                    LR Central                 257                          6:58/M            21:37.19
     175      Emmanuel Altamirano               Hot Springs                1449                         6:59/M            21:38.15
     176      Yoshio Yamashita                  Russellville               377                          6:59/M            21:39.31
     177      Mitchell Jackson                  Russellville               366                          6:59/M            21:40.86
     178      Gregory Pierce                    Lakeside                   245                          7:00/M            21:42.20
     179      Osvaldo Chavez                    LR Central                 252                          7:01/M            21:44.12
     180      Dylan Baum                        Lake Hamilton              208                          7:02/M            21:47.66
     181      Allen Harp                        Sheridan                   380                          7:02/M            21:48.85
     182      Brandon Shahim                    Pulaski Academy            351                          7:02/M            21:49.97
     183      Connor Tuttle                     Conway                     145                          7:03/M            21:50.35
     184      Cameron Tefteller                 Conway                     144                          7:03/M            21:52.07
     185      Mason Paladino                    LR Catholic                111                          7:03/M            21:52.82
     186      Wes Thompson                      Pulaski Academy            352                          7:04/M            21:53.05
     187      Nathan White                      Bryant                     72                           7:05/M            21:56.34
     188      Zach Joyner                       Beebe                      13                           7:05/M            21:58.76
     189      Levi Holloway                     Star City                  391                          7:05/M            21:58.93
     190      Ben Mitchell                      North Little Rock          325                          7:06/M            22:00.83
     191      Christian Castro                  Hermitage                  1440                         7:06/M            22:01.35
     192      Charles Robinson                  North Little Rock          328                          7:07/M            22:03.47
     193      Ashton Dorathy                    Lakeside                   236                          7:08/M            22:08.50
     194      Jordan Procell                    Harding Academy            195                          7:08/M            22:08.68
     195      Gardner Howze                     Cabot                      79                           7:09/M            22:11.73
     196      Oscar Smith                       Bryant                     65                           7:10/M            22:12.46
     197      Jaedon Enchelmayer                Russellville               363                          7:10/M            22:13.93
     198      Garrett Lucier                    Bauxite                    3                            7:12/M            22:20.28
     199      Reece Forrest                     LR Central                 253                          7:13/M            22:21.20
     200      Cj Lance                          Lakeside                   241                          7:13/M            22:21.44
     201      Alex Goodrich                     Conway                     127                          7:13/M            22:23.93
     202      Adrian Santillan                  Hot Springs                1485                         7:14/M            22:24.67
     203      Tyler Carruth                     Pulaski Academy            348                          7:14/M            22:25.66
     204      Cole Reynolds                     LR Christian               273                          7:14/M            22:26.39
     205      Uriel Gonzalez                    Sheridan                   379                          7:15/M            22:29.95
     206      Lauro Guerrero                    Monticello                 315                          7:15/M            22:30.34
     207      Mason Lynn                        LR Christian               268                          7:15/M            22:30.95
     208      David Rodriguez                   Fordyce                    178                          7:16/M            22:32.30
     209      Sam McCoy                         Beebe                      15                           7:16/M            22:32.56
     210      Josh Barber                       Magnet Cove                277                          7:17/M            22:36.20
     211      Jackson Hollis                    Monticello                 316                          7:18/M            22:39.00
     212      Ethan Harrod                      Hamburg                    190                          7:18/M            22:39.63
     213      Hunter Apel                       Bryant                     40                           7:19/M            22:40.03
     214      Gage Helton                       Vilonia                    396                          7:19/M            22:41.35
     215      Jay Halbert                       Palestine-Wheatley         329                          7:19/M            22:41.95
     216      Brian Sotelo                      Bryant                     66                           7:19/M            22:42.13
     217      Wyatt Chandler                    Maumelle                   286                          7:22/M            22:49.26
     218      Nathan Bond                       Benton                     21                           7:23/M            22:52.06
     219      Ethan Grice                       Cabot                      557                          7:23/M            22:53.66
     220      Jacobi Sanders                    Bryant                     62                           7:23/M            22:54.12
     221      Clark Etzel                       Russellville               364                          7:23/M            22:54.78
     222      Ethan Ball                        LR Catholic                94                           7:26/M            23:03.59
     223      John Elrod                        Star City                  390                          7:26/M            23:04.42
     224      Ben Davis                         LR Catholic                100                          7:27/M            23:07.90
     225      Alex Garner                       Lakeside                   238                          7:28/M            23:08.39
     226      Brandon Lee                       Bryant                     53                           7:28/M            23:10.79
     227      Michael Brown                     LR Mills                   308                          7:29/M            23:12.44
     228      Josh Williams                     Maumelle                   305                          7:29/M            23:13.07
     229      Alfonso Flores                    Parkview                   335                          7:29/M            23:13.94
     230      Kyle Austin                       Lake Hamilton              206                          7:30/M            23:14.22
     231      Matthew Thompson                  LR Central                 259                          7:30/M            23:14.58
     232      Austin Stalls                     LR Central                 258                          7:30/M            23:15.87
     233      Blake Sullivan                    Conway                     143                          7:30/M            23:16.50
     234      Ethan Mashburn                    Benton                     32                           7:31/M            23:17.25
     235      Dylan Rawlson                     Pottsville                 346                          7:32/M            23:20.18
     236      Omar Gaspar                       Bryant                     50                           7:32/M            23:20.24
     237      Rudy Gonzales                     Hermitage                  1442                         7:32/M            23:21.75
     238      Samuel Moutos                     Pulaski Academy            350                          7:33/M            23:23.37
     239      Edwin Martinez                    Hermitage                  1443                         7:34/M            23:26.50
     240      Bridges Tomlinson                 Lakeside                   249                          7:34/M            23:26.55
     241      Cameron Earles                    Cabot                      76                           7:34/M            23:28.20
     242      Adam Lopez                        Sheridan                   382                          7:35/M            23:29.86
     243      David Ocampo                      Bryant                     57                           7:35/M            23:32.24
     244      Ernesto Rangel                    Parkview                   338                          7:35/M            23:32.63
     245      Josh Miller                       Sheridan                   385                          7:36/M            23:33.51
     246      Adam Spradlin                     Conway                     142                          7:36/M            23:35.45
     247      Colton Guill                      Lakeside                   240                          7:38/M            23:39.09
     248      Zane Simpson                      Bryant                     64                           7:38/M            23:39.14
     249      Jesse Kneisler                    Benton                     29                           7:38/M            23:41.22
     250      Wagner Burke                      Beebe                      9                            7:38/M            23:41.46
     251      Garrett Harr                      Harding Academy            194                          7:39/M            23:42.25
     252      Justin Wright                     Lakeside                   250                          7:39/M            23:42.68
     253      Sergio Gonzales                   Hot Springs                1467                         7:39/M            23:43.65
     254      Hunter Hodges                     Palestine-Wheatley         330                          7:40/M            23:47.89
     255      Micah Watts                       Cabot                      91                           7:41/M            23:49.85
     256      Alex Briscoe                      Conway                     121                          7:41/M            23:49.93
     257      Noah Huels                        Joe T. Robinson            200                          7:42/M            23:52.78
     258      John Swain                        Monticello                 320                          7:43/M            23:54.73
     259      Sammy Gaskins                     LR Catholic                106                          7:43/M            23:55.84
     260      Grayson McCarver                  LR Christian               269                          7:43/M            23:56.88
     261      Matthew Hampton                   Cabot                      77                           7:44/M            23:57.76
     262      Alec Nichol                       Joe T. Robinson            202                          7:44/M            23:58.41
     263      Evan Hall                         Harding Academy            193                          7:44/M            23:59.86
     264      David Diaz                        Hot Springs                1466                         7:45/M            24:03.04
     265      Emory White                       Conway                     147                          7:46/M            24:04.09
     266      Ritter Kolton                     Benton                     30                           7:46/M            24:05.54
     267      Alex Altamirano                   Hot Springs                1448                         7:47/M            24:08.27
     268      Will Fason                        LR Christian               265                          7:48/M            24:11.68
     269      Jackson Brown                     Conway                     122                          7:49/M            24:14.31
     270      Preston Looney                    Magnet Cove                279                          7:49/M            24:15.65
     271      Brayden Clayton                   Benton                     23                           7:51/M            24:20.35
     272      Carlton Talley                    Monticello                 321                          7:51/M            24:20.94
     273      Jacob Scott                       Conway                     141                          7:52/M            24:24.46
     274      Ethan Llewellyn                   Lakeside                   242                          7:55/M            24:31.49
     275      Connor Elliott                    Pulaski Academy            349                          7:55/M            24:33.07
     276      Devin Davies                      Lakeside                   903                          7:56/M            24:36.14
     277      Wilmer Martinez                   Hot Springs                1474                         7:58/M            24:43.71
     278      Ira Roudachevski                  LR Central                 256                          7:59/M            24:45.73
     279      Gabe Chandler                     Conway                     125                          8:00/M            24:47.58
     280      Garrett Garner                    Lakeside                   239                          8:00/M            24:48.99
     281      Luis Gallegos                     Hamburg                    188                          8:01/M            24:52.13
     282      Braydn Curtis                     Monticello                 313                          8:02/M            24:55.86
     283      Henry Ticas                       Bryant                     69                           8:03/M            24:58.33
     284      Essence Kimble                    Dollarway                  155                          8:03/M            24:58.88
     285      Stanley Robinson                  Bryant                     58                           8:04/M            24:59.39
     286      Cooper Crabtree                   Lakeside                   235                          8:05/M            25:04.48
     287      Aiden Treherne                    Cabot                      88                           8:07/M            25:11.49
     288      Justin Rudder                     Star City                  394                          8:10/M            25:20.38
     289      Riley Ashmore                     LR Christian               261                          8:11/M            25:21.71
     290      Alex Salto                        Hot Springs                1484                         8:11/M            25:21.81
     291      Johnathan Altamirano              Hot Springs                1450                         8:11/M            25:23.58
     292      Alex Alvarez                      LR Mills                   307                          8:13/M            25:28.03
     293      Weston Gambill                    Fordyce                    171                          8:23/M            25:58.64
     294      Elvis Contreras                   Hot Springs                1461                         8:23/M            25:59.31
     295      Amajige Sartan                    Hot Springs                1487                         8:24/M            26:01.50
     296      Jose Flores                       Parkview                   336                          8:24/M            26:03.66
     297      Christopher Ramos                 Crossett                   153                          8:25/M            26:07.74
     298      Camron Medley                     Palestine-Wheatley         331                          8:26/M            26:08.60
     299      Blake Ward                        Bauxite                    5                            8:27/M            26:12.97
     300      Ralph Iweriebor                   Monticello                 317                          8:29/M            26:19.20
     301      Caleb Earles                      Cabot                      75                           8:29/M            26:19.49
     302      Joshua Harrington                 Fordyce                    173                          8:34/M            26:33.67
     303      Seth Allen                        Joe T. Robinson            197                          8:34/M            26:34.39
     304      Maurion Waller                    Fordyce                    180                          8:35/M            26:38.22
     305      Marcos Ceballos                   Hot Springs                1460                         8:36/M            26:39.71
     306      Carson Whaley                     LR Central                 260                          8:37/M            26:43.78
     307      Connor Roy                        Benton                     37                           8:39/M            26:50.86
     308      Keaton Rypkema                    LR Christian               275                          8:44/M            27:04.97
     309      Logan Archer                      Beebe                      6                            8:46/M            27:12.29
     310      Sam Jeffrey                       LR Christian               266                          8:47/M            27:15.11
     311      Hunter Wade                       Beebe                      18                           8:49/M            27:19.06
     312      Kevin Almazan                     Russellville               361                          8:55/M            27:37.80
     313      Fredrick Pierce                   Fordyce                    176                          9:01/M            27:58.95
     314      Ethan Matkin                      Fordyce                    174                          9:02/M            28:00.40
     315      William Freeman                   LR Catholic                104                          9:02/M            28:00.90
     316      Colton Musgrove                   Fordyce                    175                          9:03/M            28:03.59
     317      Luis Sanchez                      Bryant                     61                           9:04/M            28:07.10
     318      Tamarion Hunter                   LR Mills                   310                          9:05/M            28:08.73
     319      Tanner Bowen                      Lakeside                   234                          9:05/M            28:09.91
     320      Mark Acosta                       Hot Springs                1446                         9:13/M            28:35.25
     321      Collin Brown                      Hot Springs                1457                         9:13/M            28:35.46
     322      Viraj Bandrapalli                 Pulaski Academy            347                          9:21/M            28:58.75
     323      Jose de la Cruz                   Hermitage                  1441                         9:39/M            29:55.10
     324      Ronald Holt                       LR Mills                   309                          9:59/M            30:57.43
     325      David Carter                      Hot Springs                1458                        10:00/M            31:01.31
     326      Micco Moore                       LR Mills                   311                         10:18/M            31:55.00
     327      Michael Solorin                   Parkview                   342                         10:29/M            32:29.88
     328      Tyberrius Scales                  Crossett                   154                         10:51/M            33:39.27
     329      Guibrann Gonzalez                 Hamburg                    189                         11:02/M            34:11.42
     330      Alex Santos                       Hot Springs                1486                        25:12/M          1:18:08.55
===================================================================================================================================
    Place     SR Girls                          Team                       Bib No                   Total Pace          Total Time
===================================================================================================================================
      1       Josie Carson                      Lake Hamilton              526                          6:11/M            19:10.73
      2       Gracie Hyde                       Benton                     434                          6:13/M            19:16.57
      3       Sara Holman                       Conway                     484                          6:17/M            19:30.47
      4       Hailey Day                        Rogers Heritage            637                          6:27/M            20:00.49
      5       Allison Risius                    LR Christian               570                          6:32/M            20:16.44
      6       Kate Freyaldenhoven               Conway                     482                          6:40/M            20:39.05
      7       Lauren Turner                     Cabot                      480                          6:42/M            20:47.82
      8       Mary Kate Crone                   Joe T. Robinson            516                          6:45/M            20:55.48
      9       Bryn Westby                       Vilonia                    677                          6:46/M            20:58.91
      10      Charissa Helms-Pittman            Russellville               650                          6:48/M            21:05.61
      11      Victoria Ortega                   Maumelle                   585                          6:52/M            21:17.45
      12      Sarah Grace Meek                  Conway                     488                          6:54/M            21:23.33
      13      Emily Leding                      Pulaski Academy            630                          6:58/M            21:35.55
      14      Emma Selph                        Benton                     442                          6:58/M            21:37.15
      15      Avery Tribett                     Conway                     490                          7:00/M            21:41.64
      16      Natalie Jennings                  Lakeside                   543                          7:01/M            21:44.35
      17      Emily Milbourn                    Lakeside                   544                          7:03/M            21:51.20
      18      Joanna White                      Harding Academy            514                          7:07/M            22:03.51
      19      Hailey Curnett                    Benton                     430                          7:09/M            22:09.25
      20      Rieves Payne                      Mount St. Mary             610                          7:10/M            22:13.49
      21      Meighan Mears                     Lake Hamilton              530                          7:11/M            22:16.42
      22      Astrid Christensen                Russellville               643                          7:12/M            22:20.35
      23      Bailey Brazil                     Bryant                     447                          7:13/M            22:21.54
      24      Allie Parkinson                   LR Christian               568                          7:13/M            22:22.04
      25      Lauren Millikin                   Vilonia                    675                          7:15/M            22:27.47
      26      Anna Cole                         Lake Hamilton              528                          7:15/M            22:30.89
      27      Anacaron Ramos                    Lake Hamilton              533                          7:16/M            22:33.43
      28      Allyson Babb                      Russellville               642                          7:17/M            22:34.44
      29      Karina Brockwell                  Mount St. Mary             602                          7:20/M            22:43.23
      30      Audrey Funk                       LR Christian               561                          7:20/M            22:44.44
      31      Madison Mears                     Lake Hamilton              529                          7:20/M            22:44.50
      32      McKaila Davis                     Lakeside                   538                          7:24/M            22:56.55
      33      Caroline Citty                    Harding Academy            507                          7:25/M            22:59.18
      34      Laci Mckay                        Vilonia                    673                          7:25/M            22:59.92
      35      Kaitlyn Craft                     Rogers Heritage            636                          7:26/M            23:02.97
      36      Cintya Olvera                     Benton                     438                          7:27/M            23:07.93
      37      Daemeona Helms-Pittman            Russellville               651                          7:30/M            23:15.73
      38      Kate Barnes                       LR Christian               555                          7:32/M            23:21.14
      39      Liz Gonzales                      Russellville               647                          7:33/M            23:25.49
      40      Lily Loe                          Cabot                      477                          7:34/M            23:27.35
      41      Abbie Patton                      Bryant                     462                          7:35/M            23:29.29
      42      Kayla Whillock                    Russellville               656                          7:36/M            23:34.94
      43      Bailey Harrison                   Russellville               649                          7:36/M            23:35.84
      44      Jessica Jennings                  Lakeside                   542                          7:39/M            23:43.25
      45      Staley Tatum                      Mount St. Mary             613                          7:40/M            23:45.41
      46      Joana Ramos                       Hermitage                  1503                         7:40/M            23:47.03
      47      Kameron Klugh                     Mount St. Mary             605                          7:41/M            23:50.38
      48      Aliah Rowe                        Maumelle                   588                          7:41/M            23:50.38
      49      Emme Davis                        Maumelle                   578                          7:42/M            23:52.68
      50      Emily Austin                      Russellville               641                          7:44/M            23:57.72
      51      Montana Cramer                    Lakeside                   537                          7:44/M            23:57.83
      52      Caroline Wagner                   Vilonia                    676                          7:45/M            24:00.36
      53      Shea Debruyn                      LR Christian               558                          7:46/M            24:04.08
      54      Jamie Selph                       Benton                     443                          7:49/M            24:13.81
      55      Kate Woziwodski                   LR Central                 554                          7:53/M            24:26.32
      56      Layne Pace                        Harding Academy            510                          7:55/M            24:34.65
      57      Kayla Scott                       Bryant                     465                          7:56/M            24:36.31
      58      Kristin Freeman                   Russellville               645                          7:56/M            24:37.51
      59      Olivia Orr                        Bryant                     461                          7:58/M            24:41.19
      60      Rose McKay                        Vilonia                    674                          7:58/M            24:43.23
      61      Kaitlin Tarini                    Mount St. Mary             612                          7:59/M            24:46.07
      62      Cathy Munoz                       Rogers Heritage            639                          8:00/M            24:48.42
      63      Zhania Hall                       Bryant                     450                          8:00/M            24:48.80
      64      Sydney Gastman                    LR Central                 549                          8:01/M            24:51.11
      65      Piper Dewey                       Cabot                      474                          8:01/M            24:52.53
      66      Charity Rohrbaugh                 Rogers Heritage            640                          8:05/M            25:03.66
      67      Tyneisha Nolen                    Monticello                 596                          8:05/M            25:05.93
      68      Mallory Rodriguez                 Joe T. Robinson            522                          8:06/M            25:06.69
      69      Shannon Gardner                   Cabot                      475                          8:09/M            25:15.28
      70      Sarah Rogers                      Bryant                     464                          8:10/M            25:18.17
      71      Andrea Riera                      LR Mills                   592                          8:11/M            25:23.09
      72      Genrietta Churbanova              Pulaski Academy            628                          8:12/M            25:26.72
      73      Chloe Finken                      Russellville               644                          8:13/M            25:29.42
      74      Katherine De Gyves                Rogers Heritage            638                          8:16/M            25:39.77
      75      Amori Anthony                     LR Central                 547                          8:18/M            25:43.99
      76      Kylie Mcelroy                     Sheridan                   659                          8:18/M            25:45.41
      77      Adrianna Perslen                  Cabot                      479                          8:18/M            25:45.88
      78      Samantha Pennington               Monticello                 597                          8:20/M            25:51.65
      79      Kylee Linton                      Vilonia                    671                          8:21/M            25:52.70
      80      Juliana Sorvillo                  Bauxite                    414                          8:21/M            25:54.12
      81      Frances Edwards                   Mount St. Mary             603                          8:23/M            25:58.55
      82      Sierra Temple                     Maumelle                   589                          8:23/M            25:58.72
      83      Jarah Edwards                     Maumelle                   579                          8:23/M            25:58.91
      84      Kaylee Eifling                    Star City                  665                          8:24/M            26:01.20
      85      Nallely Vargas                    Russellville               655                          8:24/M            26:02.42
      86      Caitlyn Culpepper                 Sheridan                   657                          8:24/M            26:03.62
      87      Mallory Spears                    Harding Academy            511                          8:25/M            26:04.05
      88      Natasha Hobby                     Bryant                     452                          8:25/M            26:04.65
      89      Laura Jane Bentley                Maumelle                   576                          8:25/M            26:05.98
      90      Caden Young                       Star City                  668                          8:25/M            26:06.97
      91      Caily Moore                       Harding Academy            508                          8:27/M            26:11.12
      92      Lilli Hamlin                      Maumelle                   580                          8:27/M            26:11.49
      93      Caybrin Chapman                   Lake Hamilton              527                          8:27/M            26:12.80
      94      Mika Johnson                      Bryant                     453                          8:28/M            26:15.04
      95      Marianna Richey                   Beebe                      425                          8:29/M            26:17.73
      96      Courtney Smith                    Beebe                      426                          8:30/M            26:20.80
      97      Mallory Mitchell                  Lake Hamilton              531                          8:30/M            26:21.62
      98      Tessa Stetzer                     Sheridan                   662                          8:30/M            26:22.79
      99      Gianna McKinney                   North Little Rock          616                          8:31/M            26:23.65
     100      Kailee Hill                       North Little Rock          614                          8:31/M            26:23.70
     101      Jasmine Martinez                  Bryant                     458                          8:32/M            26:27.87
     102      Hailey Rimmer                     Magnet Cove                572                          8:34/M            26:32.35
     103      Tatum Cook                        Cabot                      473                          8:35/M            26:37.15
     104      Tristen Richards                  Des Arc                    495                          8:39/M            26:50.70
     105      Litzy Zavala                      Bryant                     471                          8:40/M            26:51.01
     106      Shelby Vogeltanz                  Des Arc                    496                          8:41/M            26:55.25
     107      Haley Mitchell                    Hot Springs                1516                         8:46/M            27:10.39
     108      Laurel Black                      Pulaski Academy            625                          8:48/M            27:16.36
     109      Asia Smoke                        Lakeside                   545                          8:48/M            27:17.90
     110      Adeline Geoghagan                 LR Christian               562                          8:49/M            27:21.69
     111      Lydia Myers                       Harding Academy            509                          8:51/M            27:25.97
     112      Morgan Red                        Benton                     439                          8:51/M            27:27.89
     113      Adley Barham                      Maumelle                   575                          8:55/M            27:37.03
     114      Darcie Dunbar                     Bryant                     448                          8:55/M            27:37.63
     115      Genesis Garay                     Hermitage                  1493                         8:55/M            27:38.19
     116      Riley Swafford                    Beebe                      428                          8:56/M            27:41.32
     117      Rebekah Hargis                    Bryant                     451                          8:57/M            27:45.43
     118      Emma Reeder                       LR Central                 553                          8:59/M            27:52.92
     119      Lindsey Maxwell                   Bryant                     459                          9:00/M            27:55.70
     120      Sydney Hazlewood                  LR Christian               565                          9:01/M            27:56.66
     121      Laura Markland                    Mount St. Mary             606                          9:01/M            27:58.04
     122      Kaleigh Thomas                    Bryant                     468                          9:05/M            28:09.21
     123      Pernille Kristianen               Benton                     436                          9:06/M            28:13.41
     124      Mary Ann Gundlach                 Bauxite                    413                          9:07/M            28:17.17
     125      Gabi Rancifer                     Episcopal Collegiate       501                          9:10/M            28:25.00
     126      Hannah Cheatham                   LR Christian               556                          9:10/M            28:25.92
     127      Mackenzie Frederick               Joe T. Robinson            517                          9:11/M            28:28.52
     128      Kaylyn Smith                      Monticello                 599                          9:15/M            28:42.17
     129      Mariah Austin                     Monticello                 594                          9:16/M            28:43.04
     130      Lily McCoy                        Beebe                      423                          9:16/M            28:43.35
     131      Merideth Reidar                   Des Arc                    494                          9:17/M            28:46.78
     132      Alyssa Hall                       Lakeside                   540                          9:21/M            28:59.46
     133      Charlie Smith                     Joe T. Robinson            524                          9:22/M            29:01.32
     134      Meg Batulzii                      Pulaski Academy            624                          9:22/M            29:03.04
     135      Julie Williamson                  Joe T. Robinson            525                          9:23/M            29:06.42
     136      Gaby Gray                         Russellville               648                          9:24/M            29:07.84
     137      Madison Meek                      Conway                     487                          9:25/M            29:11.88
     138      Tess Sullivan                     Bryant                     467                          9:26/M            29:14.66
     139      Kristen Bess                      Bryant                     446                          9:26/M            29:15.99
     140      Brianna Luker                     Star City                  666                          9:26/M            29:16.78
     141      Taylor Heringer                   Maumelle                   582                          9:27/M            29:18.62
     142      Annmarie Covington                Beebe                      417                          9:28/M            29:20.35
     143      Cj Morman                         Hermitage                  1501                         9:29/M            29:25.69
     144      Henley Masters                    Conway                     486                          9:30/M            29:26.63
     145      Hannah Higins                     Maumelle                   583                          9:33/M            29:37.16
     146      Bria Allen                        Maumelle                   574                          9:35/M            29:42.92
     147      Peytan Acklin                     Maumelle                   573                          9:35/M            29:44.70
     148      Kylie Queen                       Bryant                     463                          9:39/M            29:56.74
     149      Celia Kreth                       Episcopal Collegiate       500                          9:40/M            29:57.09
     150      Skyler Sizemore                   Bryant                     466                          9:41/M            30:02.23
     151      Ashton Long                       Bryant                     457                          9:42/M            30:05.45
     152      Madison McGhee                    Hermitage                  1500                         9:44/M            30:11.53
     153      Karen Gallegos                    Bryant                     449                          9:46/M            30:16.59
     154      Audrianna Mcclendon               Hermitage                  1498                         9:49/M            30:27.38
     155      Julia Rose                        Benton                     440                          9:51/M            30:31.61
     156      Sarah Ware                        Episcopal Collegiate       502                          9:54/M            30:41.52
     157      Anna Funk                         LR Christian               560                         10:00/M            30:59.30
     158      Claire Luallen                    Maumelle                   584                         10:00/M            30:59.90
     159      Victoria Roach                    LR Christian               571                         10:03/M            31:09.64
     160      Marame Hughes                     Parkview                   621                         10:06/M            31:19.67
     161      Via Bruffett                      Pulaski Academy            626                         10:07/M            31:22.50
     162      Alondra Gonzalez                  Hamburg                    504                         10:09/M            31:28.36
     163      Peyton Holder                     Pulaski Academy            629                         10:13/M            31:41.67
     164      Carolyn Johnson                   Benton                     435                         10:20/M            32:01.07
     165      Catherine Hall                    Beebe                      418                         10:20/M            32:03.49
     166      Bri Martindill                    Beebe                      421                         10:20/M            32:03.58
     167      Avery Appleton                    Mount St. Mary             601                         10:20/M            32:03.82
     168      Lily Maczko                       LR Central                 552                         10:21/M            32:04.01
     169      Kali Webb                         Lakeside                   539                         10:25/M            32:18.15
     170      Shyeanne Ward                     Bauxite                    415                         10:30/M            32:33.43
     171      Nataly Yanez                      Hot Springs                1509                        10:34/M            32:46.43
     172      Tiffany Gilson                    Bauxite                    412                         10:50/M            33:35.05
     173      Gabby Abraham                     Harding Academy            506                         10:52/M            33:41.23
     174      Celeste Smedley                   Pulaski Academy            633                         10:53/M            33:45.10
     175      Josie Thomas                      Harding Academy            513                         10:54/M            33:48.09
     176      Arizbet Aragon                    Hot Springs                1507                        10:59/M            34:02.74
     177      Jacie Lemons                      Bryant                     456                         10:59/M            34:03.27
     178      Hailey Gibson                     Vilonia                    669                         11:01/M            34:09.23
     179      Caroline Moore                    Hot Springs                1517                        11:01/M            34:09.49
     180      Mezthly Pena                      Beebe                      424                         11:04/M            34:18.51
     181      Maddy Simmons                     Hot Springs                1518                        11:05/M            34:22.24
     182      Maddie Spencer                    Mount St. Mary             611                         11:08/M            34:32.55
     183      Jordyn Major                      LR Mills                   591                         11:13/M            34:45.48
     184      Holly Turner                      Monticello                 600                         11:14/M            34:50.32
     185      Linn Phung                        Pulaski Academy            632                         11:15/M            34:53.40
     186      JoVonni Wilson                    Parkview                   623                         11:16/M            34:56.58
     187      Ruth Nutt                         Star City                  667                         11:23/M            35:16.12
     188      Rachel Snider                     Hot Springs                1521                        11:23/M            35:16.46
     189      Lucila Vasquez                    Hot Springs                1522                        11:29/M            35:37.31
     190      Chelsey McDougald                 Hermitage                  1499                        11:45/M            36:27.78
     191      Kaylee Roberts                    Hermitage                  1504                        11:50/M            36:42.94
     192      Kayla Pruitt                      Hermitage                  1502                        11:56/M            37:00.79
     193      Dallyce Hardin                    Maumelle                   581                         12:06/M            37:32.93
     194      Arieal Grubbs                     Hermitage                  1494                        12:10/M            37:43.20
     195      Faith Hollis                      Parkview                   620                         12:12/M            37:48.84
     196      Anna Thomas                       Harding Academy            512                         12:15/M            37:57.09
     197      Mayra Altamirano                  Hot Springs                1506                        12:16/M            38:02.45
     198      Christian Marshall                Hermitage                  1496                        12:18/M            38:09.63
     199      Karen Yanes                       Hot Springs                1524                        13:47/M            42:45.82
     200      Taliayah Frances                  Hot Springs                1511                        13:48/M            42:46.91
     201      Jennifer Aguilera                 Hot Springs                1505                        13:58/M            43:18.95
===================================================================================================================================
    Place     JR Boys                           Team                       Bib No                   Total Pace          Total Time
===================================================================================================================================
      1       Dominic Ward                      Greenbrier                 839                          5:23/M            10:45.21
      2       Ethan Kailey                      Conway                     811                          5:27/M            10:53.57
      3       Ian Bush                          Conway                     803                          5:30/M            11:00.22
      4       Gunter Campbell                   Conway                     804                          5:31/M            11:01.45
      5       Cade Swindle                      Conway                     817                          5:34/M            11:07.99
      6       Tate Smithhart                    Vilonia                    1087                         5:37/M            11:14.38
      7       Bresner Austin                    Bryant                     702                          5:38/M            11:16.11
      8       John Sutton                       Conway                     816                          5:39/M            11:17.93
      9       Lucas Bozeman                     LR Catholic                790                          5:42/M            11:23.75
      10      William Swecker                   Lake Hamilton              893                          5:44/M            11:28.00
      11      Hagan Austin                      Bryant                     703                          5:44/M            11:28.79
      12      Harrison Janski                   Vilonia                    1081                         5:46/M            11:31.99
      13      Keegan McCarver                   LR Christian               929                          5:46/M            11:32.74
      14      Cannon Chrochet                   LR Catholic                791                          5:50/M            11:39.98
      15      Bryce Johnson                     Cabot                      776                          5:50/M            11:40.84
      16      Ethan Smith                       Lake Hamilton              887                          5:52/M            11:43.47
      17      Chris Herrera                     Bryant                     725                          5:54/M            11:48.18
      18      Phillip Garcia                    Cabot                      773                          5:54/M            11:48.62
      19      Thane Johnson                     Greenbrier                 838                          5:55/M            11:49.01
      20      Chip Fournier                     LR Catholic                793                          5:57/M            11:53.00
      21      Caleb Wrublesky                   Lakeside                   922                          5:58/M            11:56.12
      22      Brent Bowler                      Russellville               1017                         5:58/M            11:56.37
      23      Chase Hawkins                     Vilonia                    1079                         6:00/M            11:59.97
      24      Clayton Jolly                     North Little Rock          975                          6:00/M            12:00.01
      25      Clayton Jones                     Vilonia                    1082                         6:02/M            12:03.43
      26      Joseph Garay                      Hermitage                  1526                         6:02/M            12:04.32
      27      Gavin Blaylock                    Conway                     800                          6:03/M            12:05.65
      28      David Wood                        LR Christian               932                          6:03/M            12:05.73
      29      Diego Oviedo                      Cabot                      781                          6:04/M            12:08.27
      30      Nate Sutterfield                  Maumelle                   938                          6:04/M            12:08.31
      31      Clay McDonald                     Maumelle                   936                          6:07/M            12:13.42
      32      Brayan Almazan                    Russellville               1015                         6:07/M            12:14.58
      33      Jasiel Perez                      Lake Hamilton              881                          6:07/M            12:14.66
      34      Zeke McCain                       Lake Hamilton              874                          6:07/M            12:14.75
      35      Levi Stratton                     Lake Hamilton              891                          6:09/M            12:17.55
      36      Fernando Castro                   Russellville               1020                         6:09/M            12:18.71
      37      Taj Van Tassel                    Bryant                     760                          6:10/M            12:19.87
      38      Sutton Manatt                     Lake Hamilton              873                          6:10/M            12:20.22
      39      Ethan Brock                       Lake Hamilton              848                          6:11/M            12:21.74
      40      Matt Lee                          Russellville               1033                         6:11/M            12:22.24
      41      Miles Howard                      LR Christian               927                          6:11/M            12:22.90
      42      Cade Puckett                      Cabot                      782                          6:13/M            12:25.55
      43      Noah Greeson                      LR Catholic                794                          6:13/M            12:26.41
      44      Dylan Dew                         Lakeside                   905                          6:13/M            12:26.43
      45      Owen Lien                         Episcopal Collegiate       825                          6:13/M            12:26.71
      46      Braden Matyja                     Vilonia                    1083                         6:14/M            12:27.61
      47      Johnny Chicas                     Bryant                     707                          6:14/M            12:28.06
      48      Aaron Spangler                    Bryant                     752                          6:15/M            12:29.10
      49      Jessie Ibarra                     Bryant                     732                          6:15/M            12:29.26
      50      Cade Wagner                       Vilonia                    1088                         6:16/M            12:32.01
      51      George Terry                      Bryant                     756                          6:17/M            12:33.49
      52      Grayson Graves                    Sheridan                   1058                         6:18/M            12:36.21
      53      Cade Smithhart                    Vilonia                    1086                         6:18/M            12:36.87
      54      Justin Dobry                      LR Catholic                792                          6:19/M            12:38.38
      55      Grayson Young                     Cabot                      788                          6:19/M            12:38.44
      56      Luke Shroyer                      LR Catholic                795                          6:20/M            12:39.46
      57      Leyton Rainbolt                   North Little Rock          982                          6:20/M            12:39.85
      58      Cam Apel                          Bryant                     699                          6:20/M            12:40.47
      59      Osburn Melton                     Cabot                      780                          6:21/M            12:41.27
      60      Jaxon Holt                        Bryant                     728                          6:21/M            12:42.13
      61      Jones White                       Vilonia                    1090                         6:22/M            12:43.10
      62      Brolan Griffeth                   Pulaski Academy            1011                         6:22/M            12:43.20
      63      Jacob Knowlton                    Cabot                      779                          6:22/M            12:44.65
      64      Will McDonald                     Maumelle                   937                          6:23/M            12:45.59
      65      Chase Fralick                     Conway                     808                          6:23/M            12:45.77
      66      Joseph Warren                     LR Christian               931                          6:23/M            12:45.95
      67      Bryant Gonzalez                   Hamburg                    840                          6:24/M            12:47.02
      68      Hunter Maul                       Russellville               1037                         6:24/M            12:47.06
      69      Jacob Dubasak                     Lakeside                   907                          6:24/M            12:47.23
      70      Riley Saddler                     Vilonia                    1085                         6:24/M            12:47.34
      71      Tyler Cunningham                  Conway                     807                          6:24/M            12:47.77
      72      Preston Freeman                   Russellville               1030                         6:24/M            12:48.50
      73      Gabriel Goodwin                   Vilonia                    1077                         6:25/M            12:49.80
      74      William Freyaldenhoven            Russellville               1032                         6:25/M            12:50.97
      75      Evan Armitage                     Lake Hamilton              846                          6:26/M            12:52.88
      76      Payton Speers                     Hermitage                  1531                         6:27/M            12:53.51
      77      Noah Chandler                     Conway                     806                          6:28/M            12:55.19
      78      Luis Martinez                     Bryant                     738                          6:28/M            12:56.53
      79      William Freeman                   Russellville               1031                         6:29/M            12:57.34
      80      Zach Byrum                        Pottsville                 991                          6:30/M            12:59.13
      81      Braden Watson                     Lake Hamilton              899                          6:30/M            12:59.38
      82      Kolton Fulcher                    Cabot                      772                          6:30/M            13:00.85
      83      Cade Cramer                       Lakeside                   904                          6:31/M            13:01.57
      84      Griffin Dixon                     Cabot                      768                          6:31/M            13:02.51
      85      Barrett James                     Lakeside                   914                          6:32/M            13:04.14
      86      Jackson Harry                     Cabot                      775                          6:33/M            13:06.29
      87      Alex Skelley                      Bryant                     750                          6:34/M            13:07.43
      88      Houston Edwards                   Cabot                      770                          6:34/M            13:08.13
      89      Keller Willhite                   Vilonia                    1092                         6:34/M            13:08.19
      90      Jackson Meshell                   Bryant                     741                          6:35/M            13:09.26
      91      Ben Hollis                        Lakeside                   910                          6:35/M            13:09.36
      92      Carter Sykes                      Russellville               1047                         6:35/M            13:09.94
      93      Aidan Russell                     Bryant                     748                          6:35/M            13:10.91
      94      Jeffery Hall                      Lakeside                   909                          6:36/M            13:11.34
      95      Hunter Dorathy                    Lakeside                   906                          6:36/M            13:11.90
      96      Hayden Smith                      Bryant                     751                          6:36/M            13:12.93
      97      Nathan Taylor                     Lake Hamilton              897                          6:37/M            13:14.16
      98      Hunter Bowers                     Conway                     802                          6:37/M            13:14.33
      99      Ashton Arnold                     Sheridan                   1056                         6:37/M            13:14.77
     100      Joshua Lasley                     Bryant                     734                          6:38/M            13:16.46
     101      Caleb Helms                       Pottsville                 996                          6:39/M            13:17.31
     102      Christian Hernandez               Bryant                     723                          6:39/M            13:18.54
     103      Garrison Blacklaw                 Bryant                     705                          6:39/M            13:18.70
     104      Garrett Mathis                    Beebe                      688                          6:40/M            13:19.02
     105      Brayden James                     Lakeside                   915                          6:40/M            13:19.14
     106      Jaxon Ham                         Bryant                     719                          6:40/M            13:19.29
     107      Timothy Tarco                     Lake Hamilton              896                          6:40/M            13:19.98
     108      Aaron Mullins                     Lake Hamilton              875                          6:40/M            13:20.67
     109      Harrison Taylor                   LR Catholic                796                          6:41/M            13:21.68
     110      Ben Harrod                        Maumelle                   935                          6:41/M            13:22.19
     111      Brodie McElroy                    Sheridan                   1062                         6:41/M            13:22.78
     112      Carson Stephens                   Cabot                      784                          6:42/M            13:24.92
     113      Angel Martinez                    Hermitage                  1527                         6:43/M            13:26.76
     114      Grant Thompson                    Cabot                      785                          6:44/M            13:28.59
     115      Tyler Cossey                      Conway Christian           797                          6:45/M            13:29.36
     116      Denver Mitchell                   Harding Academy            844                          6:45/M            13:29.71
     117      Marshall Chism                    Bryant                     708                          6:45/M            13:30.00
     118      Brandon Williams                  Russellville               1052                         6:46/M            13:32.54
     119      Matthew Goodwin                   Vilonia                    1078                         6:46/M            13:32.84
     120      Garrett Newton                    Monticello                 952                          6:47/M            13:33.21
     121      Garrett Horton                    Lake Hamilton              861                          6:47/M            13:33.22
     122      Noah McBee                        Vilonia                    1084                         6:47/M            13:34.12
     123      Reed Sykes                        Russellville               1048                         6:48/M            13:35.34
     124      Bonham Taliaferro                 Lake Hamilton              894                          6:49/M            13:38.55
     125      Coleman Eason                     Cabot                      769                          6:50/M            13:40.86
     126      Elmer Espinoza                    Russellville               1026                         6:50/M            13:40.90
     127      Caleb Green                       Pulaski Academy            1010                         6:51/M            13:41.40
     128      Trent Fairbanks                   Russellville               1027                         6:51/M            13:41.80
     129      Colby Brown                       Lake Hamilton              849                          6:51/M            13:41.87
     130      Mason Westby                      Vilonia                    1089                         6:51/M            13:42.73
     131      Noah Mooney                       Beebe                      689                          6:53/M            13:45.49
     132      Trey Lazzari                      Episcopal Collegiate       824                          6:53/M            13:45.60
     133      Aaron Fox                         Russellville               1029                         6:54/M            13:47.22
     134      Alan McGhee                       Hermitage                  1528                         6:54/M            13:48.96
     135      Austin Praetzel                   Lake Hamilton              883                          6:55/M            13:49.00
     136      Jorge Ramos                       Hermitage                  1530                         6:55/M            13:49.82
     137      Steven Vong                       Maumelle                   940                          6:55/M            13:49.86
     138      Mason Mezel                       LR Christian               930                          6:55/M            13:50.55
     139      Noe Hernandez                     Hot Springs                1534                         6:57/M            13:54.86
     140      Amin Finin                        Russellville               1028                         6:58/M            13:55.09
     141      Grayson Allen                     Sheridan                   1055                         6:58/M            13:55.73
     142      DeShay Thornhill                  Beebe                      694                          6:58/M            13:56.94
     143      Anthony Rivas                     Russellville               1042                         6:59/M            13:57.21
     144      Bruce Everett Tidwell             Lake Hamilton              898                          6:59/M            13:57.95
     145      Connor Delre                      Pottsville                 992                          6:59/M            13:58.14
     146      Mason Butler                      Bryant                     706                          6:59/M            13:58.19
     147      Rafael Vasquez                    Hot Springs                1537                         7:00/M            13:59.47
     148      Josh Handloser                    Sheridan                   1059                         7:00/M            13:59.56
     149      Thomas Davis                      Russellville               1024                         7:00/M            14:00.55
     150      Jacob Griffith                    LR Christian               926                          7:01/M            14:02.00
     151      Brady Myers                       Conway                     813                          7:01/M            14:02.38
     152      Dillon Hoover                     Bryant                     729                          7:01/M            14:02.50
     153      Jason Apodaca                     Bryant                     700                          7:02/M            14:03.89
     154      Justice Plackard                  Sheridan                   1063                         7:02/M            14:04.92
     155      Jackson Callahan                  Lake Hamilton              850                          7:04/M            14:07.24
     156      Andrew Early                      Harding Academy            843                          7:04/M            14:07.26
     157      Daniel House                      Fordyce                    834                          7:04/M            14:08.88
     158      Dixon Wade                        Episcopal Collegiate       828                          7:05/M            14:09.30
     159      Sawyer Pennington                 Hermitage                  1529                         7:05/M            14:09.95
     160      Kang Zhang                        Russellville               1054                         7:05/M            14:10.89
     161      Aaron Devine                      Bryant                     711                          7:06/M            14:11.28
     162      Simon Marotte                     Conway                     812                          7:06/M            14:12.52
     163      Landon Parchmen                   Lakeside                   917                          7:06/M            14:12.54
     164      Ian Duggan                        Russellville               1025                         7:06/M            14:12.80
     165      Dawson Tanksley                   Crossett                   821                          7:07/M            14:13.36
     166      Jaelun Thomas                     Bryant                     757                          7:07/M            14:13.58
     167      Fidel Zuspan                      Star City                  1075                         7:07/M            14:13.71
     168      Payton Dumas                      Bauxite                    678                          7:07/M            14:14.74
     169      Mitchell MacIntire                Bryant                     737                          7:08/M            14:15.12
     170      Kameron Fleetwood                 Monticello                 946                          7:08/M            14:15.69
     171      Brody Wilson                      Conway                     820                          7:08/M            14:16.17
     172      Jaxon Karm                        Lake Hamilton              864                          7:08/M            14:16.36
     173      Luis Hernandez                    Bryant                     724                          7:08/M            14:16.63
     174      Nicholas Davis                    Cabot                      767                          7:09/M            14:17.85
     175      Peyton Price                      North Little Rock          981                          7:09/M            14:18.52
     176      Josh Temple                       Maumelle                   939                          7:09/M            14:18.82
     177      Carlos Idrogo                     North Little Rock          974                          7:10/M            14:19.58
     178      David Lykins                      Russellville               1034                         7:11/M            14:21.97
     179      Javeon Turner                     Star City                  1073                         7:12/M            14:23.02
     180      Landon Phillips                   Pottsville                 1003                         7:12/M            14:23.87
     181      Conley Herekamp                   Beebe                      684                          7:12/M            14:24.60
     182      Joaquin Alvarado                  Bryant                     697                          7:12/M            14:24.80
     183      Gavin Maynard                     Bryant                     739                          7:13/M            14:26.63
     184      Ashton Mairs                      Lake Hamilton              872                          7:14/M            14:27.04
     185      Riley Spaulding                   Lake Hamilton              889                          7:14/M            14:27.15
     186      Brody Coffman                     Russellville               1021                         7:14/M            14:27.30
     187      Hans Edwards                      Episcopal Collegiate       823                          7:14/M            14:28.54
     188      Bailey Bassett                    Conway                     799                          7:14/M            14:28.93
     189      Ethan Bittle                      LR Christian               923                          7:15/M            14:29.67
     190      Caiden Walthall                   Sheridan                   1067                         7:15/M            14:29.84
     191      Carson Oates                      Pottsville                 1002                         7:15/M            14:30.99
     192      Liam Larson                       North Little Rock          977                          7:16/M            14:31.21
     193      Andrew Morse                      Bryant                     744                          7:18/M            14:35.05
     194      Joshua Braden                     Cabot                      765                          7:18/M            14:35.65
     195      Hayden Upton                      Bryant                     759                          7:18/M            14:36.10
     196      Jose Manuel Lopez                 Lake Hamilton              871                          7:18/M            14:36.84
     197      Tyler Qualls                      Bryant                     746                          7:19/M            14:37.94
     198      Camden Williams                   Cabot                      786                          7:19/M            14:38.04
     199      Brenden Czerwonka                 Cabot                      766                          7:20/M            14:39.40
     200      Hunter Cameron                    North Little Rock          965                          7:20/M            14:40.05
     201      Youssef Bahgat                    Pulaski Academy            1006                         7:20/M            14:40.60
     202      Kameron Roach                     Russellville               1043                         7:21/M            14:42.53
     203      CJ Turner                         Star City                  1072                         7:21/M            14:42.88
     204      Will Rudd                         Beebe                      692                          7:22/M            14:43.18
     205      Langston Lindsey                  Beebe                      686                          7:22/M            14:44.58
     206      Eli Pickworth                     Lake Hamilton              882                          7:23/M            14:45.38
     207      Kolton Smith                      North Little Rock          987                          7:24/M            14:47.60
     208      Hayden Wylie                      Bryant                     763                          7:24/M            14:47.68
     209      Kazlee Hart                       Fordyce                    833                          7:24/M            14:48.27
     210      Riley Reed                        Cabot                      783                          7:25/M            14:49.69
     211      Matthew Etheredge                 Cabot                      771                          7:25/M            14:50.97
     212      Caleb Greiner                     Bryant                     718                          7:27/M            14:53.26
     213      Peter Kozlowski                   Lake Hamilton              868                          7:27/M            14:54.64
     214      Carson Norris                     Pottsville                 1001                         7:27/M            14:54.67
     215      David Cofar                       Lake Hamilton              851                          7:28/M            14:55.04
     216      Logan Williams                    Cabot                      787                          7:28/M            14:56.26
     217      Rhys Kuhn                         LR Christian               928                          7:28/M            14:56.46
     218      Austin Wilkerson                  Star City                  1074                         7:28/M            14:56.67
     219      Mansahib Singh                    North Little Rock          985                          7:29/M            14:58.12
     220      Joseph Gillette                   Cabot                      774                          7:29/M            14:58.83
     221      Joey Barlow                       Cabot                      764                          7:30/M            14:59.20
     222      Jake Johnson                      Cabot                      777                          7:30/M            14:59.40
     223      Nicholas Dickenson                Bryant                     712                          7:30/M            15:00.49
     224      Jade Taliaferro                   Lake Hamilton              895                          7:30/M            15:00.80
     225      Ty Grayson                        Star City                  1070                         7:30/M            15:00.97
     226      Nathan Palmer                     Monticello                 953                          7:31/M            15:01.76
     227      Walker Wood                       Lakeside                   921                          7:31/M            15:02.83
     228      Charles Hinkson                   Bryant                     726                          7:32/M            15:03.72
     229      Rayan Shuja                       Russellville               1045                         7:32/M            15:04.61
     230      Brooks Burk                       Russellville               1018                         7:33/M            15:05.55
     231      Brodie Horton                     Bryant                     731                          7:33/M            15:06.73
     232      Ryan Rogers                       Conway                     815                          7:33/M            15:06.96
     233      Carson Bowen                      Lakeside                   902                          7:34/M            15:07.93
     234      Gael Tapia                        Hot Springs                1536                         7:36/M            15:11.36
     235      Jacob Jackson                     Pottsville                 997                          7:36/M            15:11.58
     236      Stephen Watts                     Bryant                     762                          7:36/M            15:11.89
     237      Spencer Wood                      Lake Hamilton              900                          7:36/M            15:12.60
     238      Jose Castro                       Hermitage                  1525                         7:36/M            15:12.78
     239      Daquon Smith                      North Little Rock          986                          7:37/M            15:13.75
     240      Jacob McCurrie                    Pottsville                 1000                         7:37/M            15:14.73
     241      Mason Pharr                       Monticello                 954                          7:38/M            15:16.29
     242      Jareth Punzo                      Russellville               1040                         7:38/M            15:16.58
     243      Nate Adams                        LR Catholic                789                          7:38/M            15:16.69
     244      Will Ulery                        Conway                     819                          7:40/M            15:19.03
     245      Caden Fitzgerald                  Monticello                 945                          7:40/M            15:20.75
     246      Aaron Ray                         Monticello                 956                          7:41/M            15:21.37
     247      Mason Hoover                      Vilonia                    1080                         7:41/M            15:21.89
     248      Jose Ordoz                        Hot Springs                1535                         7:42/M            15:23.50
     249      Trevor Fugate                     Pottsville                 994                          7:42/M            15:24.32
     250      Ryan Drown                        Bryant                     713                          7:42/M            15:24.75
     251      Nestor Crisostomo                 Russellville               1023                         7:43/M            15:26.84
     252      Jonathon Martinez                 Russellville               1036                         7:44/M            15:27.68
     253      Landyn Jamell                     Pottsville                 998                          7:44/M            15:28.17
     254      Gavin Smoke                       Lakeside                   919                          7:45/M            15:29.88
     255      Noah Cecil                        Conway                     805                          7:45/M            15:30.07
     256      Grant Moore                       Bryant                     743                          7:45/M            15:30.60
     257      Collin Harvey                     Bryant                     721                          7:46/M            15:31.54
     258      Jackson Godfrey                   North Little Rock          968                          7:46/M            15:32.44
     259      Robert Bennett                    Pulaski Academy            1007                         7:47/M            15:33.01
     260      Thomas Dillard                    LR Christian               925                          7:47/M            15:33.51
     261      Jose Rodriguez                    Lake Hamilton              885                          7:47/M            15:33.51
     262      Isaiah West                       Monticello                 961                          7:47/M            15:34.03
     263      Jacob Karp                        Bryant                     733                          7:49/M            15:38.13
     264      Braden Adams                      Bryant                     696                          7:50/M            15:39.32
     265      Seth Eubanks                      Bryant                     715                          7:50/M            15:39.86
     266      Devin Jones                       North Little Rock          976                          7:50/M            15:40.14
     267      Conner Hobson                     Bryant                     727                          7:51/M            15:41.19
     268      Jaxon Moore                       Star City                  1071                         7:51/M            15:41.39
     269      Aeron Deguzman                    Bryant                     709                          7:51/M            15:42.26
     270      Sy Sisson                         Lake Hamilton              886                          7:51/M            15:42.47
     271      Diego Goicoechea                  North Little Rock          969                          7:51/M            15:42.88
     272      Caleb Freeman                     Monticello                 947                          7:52/M            15:43.58
     273      Jesse Niswanger                   Pulaski Academy            1012                         7:52/M            15:44.05
     274      Baily Johnson                     Lakeside                   901                          7:52/M            15:44.41
     275      Chase Reed                        Beebe                      691                          7:52/M            15:44.50
     276      Dylan Huynh                       Lakeside                   912                          7:53/M            15:45.18
     277      Wesley Sheppard                   Beebe                      693                          7:53/M            15:45.24
     278      Joshua Featherston                Lake Hamilton              857                          7:53/M            15:45.96
     279      Nicholas LaCava                   Lake Hamilton              869                          7:54/M            15:47.29
     280      Baylor Cooper                     Russellville               1022                         7:54/M            15:47.64
     281      Trae Milburn                      Monticello                 950                          7:55/M            15:49.25
     282      Wesley Wygal                      LR Christian               933                          7:55/M            15:50.33
     283      Clint Martens                     Lakeside                   916                          7:56/M            15:51.14
     284      Aiden Rose                        Lakeside                   918                          7:59/M            15:58.78
     285      Adrian Carranco                   Beebe                      681                          8:00/M            16:00.02
     286      Chance Eifling                    Star City                  1069                         8:00/M            16:00.26
     287      Simon Diaz                        Pottsville                 993                          8:00/M            16:00.61
     288      Campbell Loibner                  North Little Rock          978                          8:00/M            16:00.61
     289      Caleb McCuen                      Parkview                   990                          8:01/M            16:02.07
     290      Brandon Lasey                     Pottsville                 999                          8:02/M            16:03.06
     291      Colin Hornaday                    Bryant                     730                          8:02/M            16:03.72
     292      Keaton Armstrong                  Pulaski Academy            1005                         8:02/M            16:03.72
     293      Gage Thompson                     Conway                     818                          8:03/M            16:05.18
     294      Isaac Flores                      Bryant                     717                          8:03/M            16:06.37
     295      Elliot Patterson                  Russellville               1039                         8:04/M            16:07.03
     296      Hudson Cameron                    North Little Rock          964                          8:04/M            16:08.43
     297      Gage Payne                        Conway                     814                          8:05/M            16:09.78
     298      Matt White                        Russellville               1050                         8:06/M            16:12.20
     299      Ethan Slade                       Sheridan                   1066                         8:07/M            16:14.13
     300      William Lentz                     Conway Christian           1554                         8:08/M            16:15.88
     301      Luke Stevens                      Lake Hamilton              890                          8:08/M            16:16.49
     302      James Bolek                       Russellville               1016                         8:09/M            16:17.48
     303      Grant Swindle                     Pulaski Academy            1014                         8:09/M            16:18.77
     304      Logan Pittman                     Pulaski Academy            1013                         8:10/M            16:19.34
     305      Ethan Crawley                     Vilonia                    1076                         8:10/M            16:19.79
     306      Dylan Horton                      Lake Hamilton              860                          8:10/M            16:20.02
     307      Caden Bent                        Bryant                     704                          8:14/M            16:28.81
     308      Tristan Shamlin                   Bryant                     749                          8:15/M            16:29.22
     309      Gage Bailey                       Beebe                      680                          8:15/M            16:29.44
     310      Landon Wolfe                      Hermitage                  1532                         8:15/M            16:29.70
     311      Tag Robinson                      Russellville               1044                         8:15/M            16:30.11
     312      John Murphy                       Episcopal Collegiate       827                          8:16/M            16:31.20
     313      Tushar Nathu                      Monticello                 951                          8:17/M            16:34.81
     314      Chris Horner                      Lakeside                   911                          8:18/M            16:36.55
     315      Nathan Williams                   LR Mills                   941                          8:18/M            16:36.77
     316      John Ortiz                        Lake Hamilton              878                          8:19/M            16:37.21
     317      Sam Bostian                       Monticello                 943                          8:19/M            16:38.42
     318      Camillo Wilson                    Russellville               1053                         8:20/M            16:39.62
     319      Braxton Fischer                   Bryant                     716                          8:21/M            16:41.36
     320      Gryphon Davidson                  Maumelle                   934                          8:21/M            16:42.34
     321      Dakota McCall                     Bryant                     740                          8:23/M            16:45.07
     322      Garrett Gorbet                    North Little Rock          970                          8:25/M            16:49.75
     323      Gavin Amberg                      North Little Rock          962                          8:25/M            16:50.01
     324      Michael Rhodes                    Russellville               1041                         8:26/M            16:52.34
     325      Adam Martin                       Hamburg                    841                          8:26/M            16:52.39
     326      Kade Butler                       Fordyce                    831                          8:27/M            16:53.37
     327      Sheldon Hickman                   North Little Rock          972                          8:27/M            16:53.55
     328      Carlito Marceleno                 Russellville               1035                         8:28/M            16:56.41
     329      Edmond Bryant                     North Little Rock          963                          8:30/M            17:00.91
     330      Hillmer Diaz                      Lake Hamilton              853                          8:30/M            17:00.93
     331      Ben West                          Episcopal Collegiate       829                          8:35/M            17:09.29
     332      Ray Little                        Episcopal Collegiate       826                          8:37/M            17:13.70
     333      Caden Payne                       Bryant                     745                          8:37/M            17:14.88
     334      Jacob Akin                        Monticello                 942                          8:38/M            17:15.30
     335      Wesley Bonner                     Lake Hamilton              847                          8:41/M            17:21.17
     336      Eli Fulgham                       Conway Christian           798                          8:41/M            17:22.13
     337      Tristan Parton                    Lake Hamilton              879                          8:42/M            17:23.05
     338      Alexander Harms                   Bryant                     720                          8:42/M            17:23.71
     339      Dakota Fuller                     Lake Hamilton              858                          8:42/M            17:24.72
     340      Carson Green                      Lakeside                   908                          8:44/M            17:27.05
     341      Cole Criswell                     LR Christian               924                          8:49/M            17:37.57
     342      Jacob Smith                       Hamburg                    842                          8:52/M            17:43.13
     343      Devin Patel                       Lake Hamilton              880                          8:52/M            17:43.42
     344      Haydn Estrada                     Lake Hamilton              856                          8:57/M            17:53.20
     345      Tyler Delay                       Bryant                     710                          8:59/M            17:58.75
     346      Jonathan Newell                   Lake Hamilton              876                          9:00/M            18:00.22
     347      Drew Dillman                      North Little Rock          966                          9:02/M            18:04.09
     348      Preston Roetzel                   Sheridan                   1064                         9:03/M            18:06.66
     349      Josh Hollinger                    Sheridan                   1060                         9:05/M            18:10.06
     350      Noah White                        Russellville               1051                         9:06/M            18:11.32
     351      Ian Hogg                          North Little Rock          973                          9:08/M            18:16.76
     352      Polo Rios                         Hot Springs                1549                         9:09/M            18:18.57
     353      Leif Smith                        Harding Academy            845                          9:11/M            18:21.41
     354      John Orobona                      North Little Rock          979                          9:11/M            18:21.71
     355      Johnny McClendon                  Monticello                 949                          9:12/M            18:23.01
     356      Dylan Atkinson                    Bryant                     701                          9:21/M            18:41.14
     357      Jackson Stringfellow              Lake Hamilton              892                          9:22/M            18:44.48
     358      Josh Haley                        North Little Rock          971                          9:28/M            18:55.19
     359      George Elliott                    Lake Hamilton              854                          9:33/M            19:06.47
     360      Jimmy Hall                        Beebe                      683                          9:39/M            19:18.32
     361      Blake Robertson                   Bryant                     747                          9:47/M            19:33.66
     362      Brentley Mason                    Fordyce                    835                          9:49/M            19:38.09
     363      Demetrious Guzman                 Fordyce                    832                          9:53/M            19:45.24
     364      Damirion Davis                    Monticello                 944                          9:58/M            19:55.26
     365      Hayden Stelly                     Russellville               1046                         9:58/M            19:56.86
     366      Lucas Yarbrough                   Vilonia                    1093                        10:02/M            20:03.40
     367      Al Williams                       Fordyce                    837                         10:02/M            20:04.01
     368      Ethan Eubanks                     Bryant                     714                         10:03/M            20:05.88
     369      Juan Garcia                       Hot Springs                1533                        10:07/M            20:14.35
     370      Bryson Treat                      Bryant                     758                         10:08/M            20:16.92
     371      Hunter Fernandez                  Sheridan                   1057                        10:17/M            20:33.69
     372      Landon Billera                    Pulaski Academy            1008                        10:25/M            20:50.86
     373      Braylon Tucker                    North Little Rock          989                         10:38/M            21:15.70
     374      Landon Mitchell                   Bryant                     742                         10:45/M            21:30.23
     375      Clayton Blackmon                  Fordyce                    830                         10:58/M            21:56.23
     376      Logan Hairston                    Monticello                 948                         10:59/M            21:57.41
     377      Drew Bryant                       Pulaski Academy            1009                        11:33/M            23:06.08
     378      Jaxson Sheeley                    North Little Rock          984                         11:33/M            23:06.81
     379      Caleb Amlani                      Bryant                     698                         12:44/M            25:27.64
     380      Alex Jacobs                       Lakeside                   913                         12:52/M            25:44.84
     381      Ashton Archer                     Beebe                      679                         13:02/M            26:04.52
===================================================================================================================================
    Place     JR Girls                          Team                       Bib No                   Total Pace          Total Time
===================================================================================================================================
      1       Mackenzie Epperson                Russellville               1382                         6:33/M            13:05.06
      2       Claire Evans                      Lake Hamilton              1253                         6:40/M            13:19.07
      3       Abby White                        Harding Academy            1242                         6:47/M            13:34.93
      4       Maddie Anders                     Star City                  1411                         6:48/M            13:36.77
      5       Yuritza Flores                    Russellville               1384                         6:49/M            13:38.91
      6       Caroline Pelton                   Bryant                     1160                         6:55/M            13:49.36
      7       Kim Hernandez                     Bryant                     1134                         6:59/M            13:57.00
      8       Danielle Luyet                    Conway                     1210                         6:59/M            13:57.58
      9       Maylin Reyes                      Lake Hamilton              1267                         6:59/M            13:57.68
      10      Katelyn Ohlde                     Vilonia                    1435                         6:59/M            13:58.62
      11      Jillian Colclassure               Bryant                     1123                         7:00/M            13:59.75
      12      Abree McCrotty                    Pottsville                 1360                         7:01/M            14:02.82
      13      Madison Mezel                     LR Christian               1305                         7:07/M            14:13.07
      14      Jessica Nix                       Sheridan                   1408                         7:07/M            14:13.27
      15      Emma Buck                         Vilonia                    1422                         7:08/M            14:16.95
      16      Abi Stone                         Harding Academy            1241                         7:11/M            14:22.11
      17      Abigail Lagemann                  Bryant                     1142                         7:13/M            14:25.57
      18      Josie Williams                    Conway Christian           1555                         7:15/M            14:29.27
      19      Allison Ross                      Vilonia                    1437                         7:15/M            14:30.66
      20      Whitley Terry                     Lakeside                   1292                         7:16/M            14:31.76
      21      Lexi Trezza                       Cabot                      1198                         7:16/M            14:32.75
      22      Carly Eary                        Vilonia                    1425                         7:17/M            14:33.13
      23      Logan Shelton                     Cabot                      1193                         7:17/M            14:33.55
      24      Yasmin Amlani                     Bryant                     1113                         7:17/M            14:34.74
      25      Margo Gilliland                   Bryant                     1131                         7:18/M            14:35.60
      26      Sarah Smith                       Lake Hamilton              1271                         7:18/M            14:36.40
      27      Makenzie Rogers                   Beebe                      1107                         7:19/M            14:38.94
      28      Ally Grayson                      Star City                  1414                         7:19/M            14:38.96
      29      Diana Bolanos                     Russellville               1374                         7:21/M            14:42.97
      30      Cheyenne Helms Pittman            Russellville               1388                         7:22/M            14:44.96
      31      Maggie Gregory                    Pottsville                 1358                         7:24/M            14:47.85
      32      Hannah Hunt                       Russellville               1391                         7:25/M            14:49.41
      33      McKenzie Hicks                    Bryant                     1135                         7:25/M            14:50.53
      34      Peyton Tokarz                     Cabot                      1197                         7:26/M            14:52.75
      35      Austin Andersen                   Cabot                      1175                         7:27/M            14:53.58
      36      Sydney Dettmer                    Bryant                     1127                         7:27/M            14:54.07
      37      Kaci Buck                         Vilonia                    1423                         7:27/M            14:54.55
      38      Grace Bing                        Cabot                      1177                         7:28/M            14:55.35
      39      Madison Lawrence                  Magnet Cove                1313                         7:28/M            14:55.78
      40      Gracie Blocker                    LR Christian               1295                         7:29/M            14:57.73
      41      Maddie Nelson                     Bryant                     1154                         7:29/M            14:58.28
      42      Alivia Hill                       Russellville               1389                         7:29/M            14:58.70
      43      Ashley Sample                     Cabot                      1191                         7:30/M            14:59.47
      44      McKenzie Cronin                   Lake Hamilton              1250                         7:31/M            15:01.45
      45      Katie McKay                       Vilonia                    1433                         7:31/M            15:01.52
      46      Alva Ramos                        Lake Hamilton              1264                         7:31/M            15:02.62
      47      Macayla Thompson                  Sheridan                   1410                         7:31/M            15:02.81
      48      Calle Citty                       Harding Academy            1238                         7:32/M            15:04.54
      49      Madelyn Hurst                     Lakeside                   1287                         7:33/M            15:05.96
      50      Savana Green                      Lake Hamilton              1254                         7:33/M            15:06.28
      51      Jorja Bell                        Vilonia                    1421                         7:34/M            15:07.42
      52      Mackenzie Floyd                   Vilonia                    1426                         7:35/M            15:09.00
      53      Ainsley Albright                  North Little Rock          1332                         7:37/M            15:13.35
      54      Lizette Nava                      Russellville               1395                         7:37/M            15:14.14
      55      Madison Moore                     Bryant                     1152                         7:37/M            15:14.21
      56      Juliette Callahan                 Episcopal Collegiate       1216                         7:37/M            15:14.66
      57      Savannah Ashmore                  LR Christian               1293                         7:37/M            15:14.89
      58      Jae Bird Woodson                  Cabot                      1202                         7:38/M            15:15.66
      59      Heather Hammett                   Bryant                     1133                         7:39/M            15:18.35
      60      Lilly Eye                         Lakeside                   1285                         7:39/M            15:18.42
      61      Caleigh Martin                    Bryant                     1145                         7:40/M            15:19.45
      62      Olivia Caraway                    Lake Hamilton              1247                         7:41/M            15:21.19
      63      Salina Fitzhugh                   Bryant                     1129                         7:41/M            15:21.30
      64      Ashlyn Prindle                    Russellville               1396                         7:41/M            15:21.39
      65      Madison Dettmer                   Bryant                     1126                         7:42/M            15:23.08
      66      Brooklyn Knight                   Vilonia                    1431                         7:44/M            15:27.75
      67      Brandy Hernandez                  North Little Rock          1338                         7:44/M            15:27.84
      68      Laura Kate Thomas                 Bryant                     1171                         7:45/M            15:29.17
      69      Aryn Stiles                       Bryant                     1168                         7:45/M            15:30.80
      70      Lowrey West                       Episcopal Collegiate       1224                         7:46/M            15:31.72
      71      Hannah Brooks                     LR Christian               1297                         7:46/M            15:31.75
      72      Caitlyn Phillips                  Bryant                     1161                         7:46/M            15:31.79
      73      Layten Goudy                      Bryant                     1132                         7:46/M            15:32.37
      74      Mary Beth James                   Bryant                     1138                         7:46/M            15:32.72
      75      J. Lynzee Watt                    Crossett                   1211                         7:47/M            15:33.56
      76      Beth Shannon                      Episcopal Collegiate       1223                         7:47/M            15:34.52
      77      Abigail Roper                     Cabot                      1190                         7:48/M            15:36.30
      78      Katy Inderrieden                  Cabot                      1185                         7:49/M            15:37.73
      79      Perla Limon                       Bryant                     1143                         7:49/M            15:38.40
      80      Ella Marie Davis                  LR Christian               1299                         7:50/M            15:40.19
      81      Alivia Freeman                    Pottsville                 1356                         7:50/M            15:40.25
      82      Baelin Shannon                    Vilonia                    1438                         7:51/M            15:42.52
      83      Julia Lance                       Lakeside                   1288                         7:51/M            15:42.67
      84      Alex Gruchalski                   Conway                     1209                         7:52/M            15:43.77
      85      Avree Fallias                     Russellville               1383                         7:52/M            15:43.77
      86      Isabella Jackson                  Bryant                     1137                         7:52/M            15:43.84
      87      Aerith McCaslin                   Lake Hamilton              1257                         7:52/M            15:44.64
      88      Kansas Cooley                     Hamburg                    1234                         7:53/M            15:46.75
      89      Rebecca May                       Lakeside                   1290                         7:54/M            15:47.95
      90      Ana Raquel Terrazas               Lake Hamilton              1272                         7:54/M            15:48.61
      91      Jorie Lien                        Episcopal Collegiate       1218                         7:55/M            15:50.21
      92      Emma Belic                        Lakeside                   1281                         7:56/M            15:51.34
      93      Mackenzie Moore                   Bryant                     1151                         7:56/M            15:52.66
      94      Maren Stein                       Cabot                      1195                         7:57/M            15:54.65
      95      Evy McKissack                     Vilonia                    1434                         7:58/M            15:55.18
      96      Marissa Tate                      Bryant                     1170                         7:58/M            15:56.65
      97      Ashleigh Byles                    Bryant                     1117                         7:59/M            15:57.67
      98      Emma Dill                         North Little Rock          1335                         8:00/M            15:59.72
      99      Maelyah White                     Harding Academy            1243                         8:01/M            16:01.36
     100      Fleure Perez                      Monticello                 1326                         8:01/M            16:02.24
     101      Madison Cronin                    Lake Hamilton              1249                         8:02/M            16:03.28
     102      Madalyn Crow                      Conway                     1208                         8:02/M            16:04.62
     103      Jameson Archer                    Sheridan                   1404                         8:02/M            16:04.99
     104      Harmony Garner                    Pottsville                 1357                         8:03/M            16:06.38
     105      Taylor Winn                       Cabot                      1201                         8:03/M            16:06.64
     106      Rylee Boley                       Pottsville                 1353                         8:04/M            16:08.07
     107      Elizabeth Acree                   Conway                     1206                         8:05/M            16:10.09
     108      Norimar Tejera                    Cabot                      1196                         8:05/M            16:10.52
     109      Hailey McCullough                 Cabot                      1187                         8:05/M            16:10.67
     110      Cindy Ramos                       Lake Hamilton              1265                         8:06/M            16:12.68
     111      Elizabeth Chipps                  Lakeside                   1282                         8:06/M            16:12.77
     112      Sara Beth Francis                 Pottsville                 1355                         8:06/M            16:12.88
     113      Pollet Ocana-reyes                Bryant                     1156                         8:07/M            16:13.76
     114      Kimbra Rhoades                    Pottsville                 1362                         8:07/M            16:13.99
     115      Lynn Johnson                      Harding Academy            1239                         8:07/M            16:14.70
     116      Camryn Sivia                      Harding Academy            1240                         8:08/M            16:15.70
     117      Kennedy McGuire                   Bryant                     1147                         8:09/M            16:18.86
     118      Paige Speers                      Hermitage                  1545                         8:09/M            16:18.86
     119      Tori Kizer                        Cabot                      1186                         8:10/M            16:20.46
     120      Karli Carpenter                   Lake Hamilton              1248                         8:10/M            16:20.83
     121      Sydney Kinnaman                   LR Christian               1303                         8:10/M            16:20.86
     122      Katelyn Robuck                    North Little Rock          1344                         8:11/M            16:21.52
     123      Megan Darcey                      Cabot                      1182                         8:11/M            16:22.67
     124      Natalie Scalzo                    Lake Hamilton              1268                         8:11/M            16:22.81
     125      Rivers Williams                   Cabot                      1200                         8:13/M            16:26.84
     126      Abby Bivens                       Cabot                      1178                         8:13/M            16:26.99
     127      Alexis Rhodes                     Vilonia                    1436                         8:14/M            16:27.13
     128      Tori Lawernce                     Russellville               1392                         8:14/M            16:27.21
     129      Glenda Caballero                  Russellville               1376                         8:14/M            16:28.78
     130      Isabelle Breniman                 LR Christian               1296                         8:15/M            16:30.08
     131      Gleann Buffington                 Bryant                     1116                         8:16/M            16:31.20
     132      Summer Cathey                     LR Christian               1298                         8:16/M            16:31.96
     133      Laila Hernandez                   Cabot                      1183                         8:17/M            16:34.82
     134      Ellie Inderrieden                 Cabot                      1184                         8:18/M            16:36.90
     135      Kate Keith                        Bryant                     1141                         8:19/M            16:37.72
     136      Lauren Irons                      Sheridan                   1407                         8:21/M            16:42.92
     137      Kylie Stafford                    Cabot                      1194                         8:22/M            16:43.30
     138      Mallorie Scott-smith              Bryant                     1166                         8:22/M            16:44.21
     139      Maylee Rollins                    Pulaski Academy            1372                         8:22/M            16:44.69
     140      Catherine Justice                 LR Christian               1302                         8:23/M            16:46.46
     141      Gentry Bass                       Palestine-Wheatley         1351                         8:25/M            16:49.41
     142      Josie Morgan                      Lake Hamilton              1261                         8:25/M            16:49.97
     143      Brooklyn Grandfield               Beebe                      1098                         8:26/M            16:51.01
     144      Hayden Weiss                      Russellville               1402                         8:26/M            16:51.37
     145      Emmerson Stevens                  Pottsville                 1363                         8:26/M            16:52.37
     146      Trulie Billinsley                 Bryant                     1114                         8:27/M            16:53.86
     147      Tori Finley                       Sheridan                   1405                         8:27/M            16:54.93
     148      Destiny Sander                    Cabot                      1192                         8:28/M            16:56.21
     149      Emmaline Bowler                   Russellville               1375                         8:28/M            16:56.49
     150      Angel Cooke                       Bryant                     1124                         8:28/M            16:56.88
     151      Danielle Chansavong               Cabot                      1180                         8:29/M            16:58.39
     152      Kidist Brown                      Cabot                      1179                         8:29/M            16:58.59
     153      Paris Phillips                    North Little Rock          1343                         8:29/M            16:58.87
     154      Jazmin Pineda                     Bryant                     1162                         8:30/M            16:59.25
     155      Faith Stephens                    Magnet Cove                1314                         8:30/M            16:59.32
     156      Nataleigh Lindsey                 Beebe                      1105                         8:30/M            17:00.99
     157      Tessa Swann                       Russellville               1399                         8:31/M            17:01.53
     158      Sigrid Christensen                Russellville               1378                         8:31/M            17:02.27
     159      Sadie Hilton                      Russellville               1390                         8:31/M            17:02.45
     160      Annabelle Onisei                  Pulaski Academy            1371                         8:31/M            17:02.46
     161      Eden Garay                        Hermitage                  1539                         8:31/M            17:02.72
     162      Rowan Sawran                      LR Christian               1310                         8:32/M            17:03.34
     163      Hannah Keim                       Bryant                     1140                         8:32/M            17:03.40
     164      Emma Eaton                        North Little Rock          1337                         8:32/M            17:04.68
     165      Madison Herrington                Vilonia                    1430                         8:33/M            17:06.00
     166      Caylea Wyles                      Vilonia                    1439                         8:34/M            17:08.67
     167      Taylor Moore                      Bryant                     1153                         8:35/M            17:09.28
     168      Ally Davis                        Beebe                      1097                         8:36/M            17:11.36
     169      Lily Brister                      Conway Christian           1203                         8:36/M            17:11.77
     170      Eva Abraham                       Harding Academy            1237                         8:36/M            17:12.01
     171      Serenity McCaslin                 Lake Hamilton              1258                         8:38/M            17:15.28
     172      Lexieruth Freeman                 Hamburg                    1235                         8:38/M            17:16.28
     173      Eden Cook                         Cabot                      1181                         8:38/M            17:16.47
     174      Olivia Balentine                  Vilonia                    1420                         8:40/M            17:20.40
     175      Sara Ali                          Pulaski Academy            1366                         8:40/M            17:20.93
     176      Estefania Ramirez                 Bryant                     1163                         8:41/M            17:21.71
     177      Kira Haws                         Pulaski Academy            1368                         8:41/M            17:21.84
     178      Anna Rogers                       Bryant                     1165                         8:43/M            17:26.30
     179      Lauren Goodwin                    Vilonia                    1428                         8:43/M            17:26.54
     180      Jessalyn Epley                    Russellville               1381                         8:43/M            17:26.73
     181      Emma Hancock                      Pulaski Academy            1367                         8:44/M            17:27.91
     182      Kaytlyn Henry                     Vilonia                    1429                         8:44/M            17:28.09
     183      Callie Neville                    Cabot                      1189                         8:45/M            17:29.28
     184      Destiny Galidno                   Bryant                     1130                         8:45/M            17:29.68
     185      Julianna Joyner                   Beebe                      1103                         8:45/M            17:29.81
     186      Sarah Dillon                      North Little Rock          1336                         8:45/M            17:30.40
     187      Ella Baumgarten                   Conway                     1207                         8:45/M            17:30.84
     188      Addison Vanriper                  Russellville               1401                         8:46/M            17:32.80
     189      Audrey Puckett                    Lakeside                   1291                         8:47/M            17:33.45
     190      Ella Prince                       Pottsville                 1361                         8:49/M            17:37.28
     191      Maia Reynado                      Monticello                 1328                         8:49/M            17:38.09
     192      Hannah Hughes                     North Little Rock          1340                         8:49/M            17:38.48
     193      Kiana Arcos                       Lake Hamilton              1244                         8:50/M            17:40.27
     194      Audrey Wacaster                   Lake Hamilton              1278                         8:51/M            17:42.08
     195      Avery Moore                       LR Christian               1306                         8:52/M            17:43.53
     196      Brook Paschall                    Monticello                 1325                         8:52/M            17:44.59
     197      Madisyn Harvey                    Lake Hamilton              1255                         8:53/M            17:45.99
     198      Bailey Weller                     Beebe                      1110                         8:54/M            17:48.17
     199      Alexis Waits                      Star City                  1418                         8:56/M            17:51.31
     200      Kaylin Dutton                     Star City                  1413                         8:56/M            17:52.85
     201      Kayleigh Williams                 Crossett                   1213                         8:57/M            17:53.29
     202      Madison Reid                      Lake Hamilton              1266                         8:57/M            17:53.46
     203      Jennifer Abbot                    Cabot                      1174                         8:57/M            17:53.59
     204      Eliza Parker                      Bryant                     1158                         8:57/M            17:53.81
     205      Abby Henry                        Pulaski Academy            1369                         8:58/M            17:55.59
     206      Blanca Cedillo                    North Little Rock          1333                         8:59/M            17:58.83
     207      Kira Dozier                       Lakeside                   1289                         9:00/M            18:00.40
     208      Kate Morgan                       Monticello                 1324                         9:00/M            18:00.53
     209      Destiney Smith                    North Little Rock          1345                         9:01/M            18:01.11
     210      Katie McKinney                    Bryant                     1148                         9:01/M            18:01.53
     211      Mary Helen Crain                  Fordyce                    1226                         9:01/M            18:02.56
     212      Alison Mashburn                   Bryant                     1146                         9:02/M            18:04.07
     213      Isabelle Aulisio                  Cabot                      1176                         9:03/M            18:06.21
     214      Josie Brown                       Star City                  1412                         9:03/M            18:06.28
     215      Lena Strauss                      LR Christian               1311                         9:04/M            18:07.04
     216      Carolone Mead                     Bryant                     1149                         9:04/M            18:08.28
     217      Evelyn Calhoun                    Episcopal Collegiate       1215                         9:05/M            18:09.84
     218      Ashley Garcia                     Russellville               1385                         9:05/M            18:10.82
     219      Natalie Bates                     Russellville               1373                         9:06/M            18:12.22
     220      Caleigh Collier                   Hamburg                    1233                         9:06/M            18:12.50
     221      Sydney Slaughter                  Lake Hamilton              1269                         9:08/M            18:15.97
     222      Annie Carol Rypkema               LR Christian               1309                         9:08/M            18:16.72
     223      Chloe Corsere                     Bryant                     1125                         9:09/M            18:18.24
     224      Katie Williams                    Bryant                     1173                         9:09/M            18:18.73
     225      Lauryn Johnson                    North Little Rock          1341                         9:10/M            18:19.39
     226      Louise Hobby                      Bryant                     1136                         9:11/M            18:21.08
     227      Joanna Huff                       North Little Rock          1339                         9:11/M            18:21.67
     228      Darlene Chacon                    Russellville               1377                         9:12/M            18:23.87
     229      Kamryn Ray                        Bryant                     1164                         9:12/M            18:24.58
     230      Kenleigh Garner                   Lakeside                   1286                         9:13/M            18:26.13
     231      Ellen White                       Hamburg                    1236                         9:16/M            18:32.35
     232      Mackenzie Sublett                 North Little Rock          1346                         9:17/M            18:33.76
     233      Kara Keathley                     Conway Christian           1204                         9:17/M            18:34.01
     234      Aubery Brandon                    Bryant                     1115                         9:18/M            18:36.15
     235      Grace Cogswell                    Russellville               1379                         9:18/M            18:36.92
     236      Abbie Carlton                     Bryant                     1119                         9:19/M            18:37.66
     237      Makayla Chandler                  Bryant                     1122                         9:19/M            18:37.80
     238      Riley Ceal                        Beebe                      1096                         9:19/M            18:38.21
     239      Kayla Hunter                      Pottsville                 1359                         9:19/M            18:38.82
     240      Katisha Pearson                   Bryant                     1159                         9:20/M            18:39.60
     241      Alyssa Addison                    Bryant                     1112                         9:20/M            18:40.09
     242      Abigail Carter                    Bryant                     1120                         9:21/M            18:41.12
     243      Clara Lee                         Russellville               1393                         9:21/M            18:41.90
     244      Samantha Duff                     Vilonia                    1424                         9:22/M            18:43.04
     245      Julia Trantham                    Bryant                     1172                         9:22/M            18:43.86
     246      Mariel Ocana                      Bryant                     1155                         9:22/M            18:44.00
     247      Anamarie Jones                    Beebe                      1101                         9:24/M            18:48.11
     248      Alicia White                      Russellville               1403                         9:26/M            18:51.08
     249      Rylea Goodson                     Sheridan                   1406                         9:26/M            18:51.35
     250      Abby Auel                         LR Christian               1294                         9:26/M            18:51.76
     251      Julianna Treece                   Lake Hamilton              1274                         9:27/M            18:53.55
     252      Amari Walston                     North Little Rock          1349                         9:28/M            18:56.63
     253      Deborah Adams                     North Little Rock          1331                         9:29/M            18:57.49
     254      Alexis Smith                      Russellville               1398                         9:29/M            18:58.32
     255      Madison Gray                      Fordyce                    1227                         9:29/M            18:58.38
     256      Ruby Garcia                       Russellville               1386                         9:30/M            18:59.25
     257      Emily Larocca                     Vilonia                    1432                         9:30/M            18:59.59
     258      Perla Mondragon                   Star City                  1416                         9:31/M            19:01.88
     259      Jennifer Chen                     Episcopal Collegiate       1217                         9:33/M            19:05.08
     260      Sayra Martinez                    Hermitage                  1542                         9:33/M            19:05.96
     261      Jacqueline Martinez               Star City                  1415                         9:34/M            19:07.79
     262      Ella Williams                     North Little Rock          1350                         9:35/M            19:09.80
     263      Kate Madison                      LR Christian               1304                         9:38/M            19:16.02
     264      Alyssa Tibbs                      Conway Christian           1205                         9:40/M            19:20.02
     265      Brooklyn Whittenburg              Pottsville                 1364                         9:40/M            19:20.60
     266      Elizabeth Guerrero                Hermitage                  1540                         9:40/M            19:20.68
     267      Keleigh Mason                     Fordyce                    1228                         9:41/M            19:21.34
     268      Mia Reginelli                     Monticello                 1327                         9:46/M            19:31.97
     269      Daphne Dalrymple                  LR Mills                   1315                         9:50/M            19:39.08
     270      Carolyn Randolph                  Russellville               1397                         9:51/M            19:41.03
     271      Cameryn Turner                    Lake Hamilton              1275                        10:00/M            19:59.85
     272      Lacei Lesser                      Russellville               1394                        10:00/M            20:00.48
     273      Samantha Sellers                  Hermitage                  1544                        10:05/M            20:09.36
     274      Cameron Roshto                    Sheridan                   1409                        10:09/M            20:18.33
     275      Sophie Reynolds                   Episcopal Collegiate       1220                        10:13/M            20:26.02
     276      Sierra Moore                      Palestine-Wheatley         1352                        10:14/M            20:28.16
     277      Alyssa Morgan                     Lake Hamilton              1260                        10:14/M            20:28.23
     278      Chloe Peterson                    Beebe                      1106                        10:16/M            20:32.37
     279      Emma Traylor                      Lake Hamilton              1273                        10:17/M            20:34.92
     280      Mia Ebert                         Bryant                     1128                        10:18/M            20:36.87
     281      Elizabeth Carter                  Bryant                     1121                        10:24/M            20:47.68
     282      Gracie Spears                     Bryant                     1167                        10:26/M            20:51.26
     283      Chassidy McKnight                 Monticello                 1322                        10:30/M            21:00.09
     284      Reaghan Byrne                     Bryant                     1118                        10:32/M            21:04.70
     285      Kayla Warner                      Fordyce                    1232                        10:39/M            21:17.70
     286      Haley Miller                      Fordyce                    1229                        10:40/M            21:20.65
     287      Ty Thompson                       Russellville               1400                        10:40/M            21:20.94
     288      Hannah Miller                     Fordyce                    1230                        10:41/M            21:22.29
     289      Yolanda Tatum                     Fordyce                    1231                        10:42/M            21:24.26
     290      Tamia Brooks                      Monticello                 1316                        10:45/M            21:30.82
     291      Brinkley Taylor                   Monticello                 1330                        10:46/M            21:32.83
     292      Veronica Ivester                  LR Christian               1301                        10:47/M            21:34.65
     293      Elizabeth Martinez                Hermitage                  1541                        10:49/M            21:37.77
     294      Grayson Johnson                   Bryant                     1139                        10:57/M            21:54.31
     295      Meredith Hale                     Russellville               1387                        10:59/M            21:58.46
     296      Emily McCarver                    Pulaski Academy            1370                        11:11/M            22:21.14
     297      Lydia Dyer                        Russellville               1380                        11:12/M            22:24.12
     298      Jessica Aranda                    Hermitage                  1538                        11:15/M            22:29.56
     299      Kayla Sikes                       Beebe                      1108                        11:15/M            22:30.57
     300      Maranda Merkel                    Bryant                     1150                        11:21/M            22:41.87
     301      Adrian Perez                      Hot Springs                1551                        11:26/M            22:52.57
     302      Sidney Windorf                    Beebe                      1111                        11:31/M            23:02.00
     303      Anna Rodriguez                    Hot Springs                1552                        11:43/M            23:25.08
     304      Isabel Moore                      LR Christian               1307                        11:59/M            23:57.48
     305      Grace Jones                       Beebe                      1102                        11:59/M            23:58.39
     306      Gracie Allen                      Beebe                      1094                        12:02/M            24:03.40
     307      Rachel Wilcox                     Episcopal Collegiate       1225                        13:35/M            27:09.83
     308      Suzy Limbaugh                     Beebe                      1104                        13:35/M            27:10.65
     309      Emma Horton                       Monticello                 1319                        14:08/M            28:15.44
     310      Alden Lee                         North Little Rock          1342                        15:13/M            30:26.63
     311      Emma Burrow                       Beebe                      1095                        15:17/M            30:34.32