Fight for Air Climb
Little Rock, AR
-- April 11, 2015
Results by Jaymax Timing
  Place  Female Climbers           City                        Age Group Place          Total Time
===================================================================================================
    1    Sheila Fitts              Little Rock  AR                  1 Top Fin              15:32.8
    2    Allison Kindrex           Little Rock  AR                  1 F  1-19              16:32.7
    3    Sheila Roeling            Greenbrier  AR                   1 F 40-49              17:56.2
    4    Kristi Smith              Little Rock  AR                  2 F 40-49              18:44.9
    5    Idally Bezada             Mount Pleasant  AR               3 F 40-49              18:49.2
    6    Stacie Jackson            Alexander  AR                    4 F 40-49              19:55.1
    7    Alex Henry                Little Rock  AR                  1 F 20-29              20:01.7
    8    Jennifer Bobbitt          Little Rock  AR                  5 F 40-49              20:15.7
    9    Jaime Farrell             Mc Rae  AR                       1 F 30-39              20:18.5
   10    Tina South                Ozone  AR                        2 F 30-39              20:58.2
   11    Madison Houser            Little Rock  AR                  2 F  1-19              21:00.2
   12    Tabatha Halverson         North Little Rock  AR            3 F 30-39              21:04.9
   13    Elisabeth MacPeek         Russellville  AR                 4 F 30-39              21:49.7
   14    Shawna Jennings           Sherwood  AR                     6 F 40-49              23:01.0
   15    Erica Henderson           Little Rock  AR                  5 F 30-39              23:13.0
   16    Becky Comet               Benton  AR                       1 F 50-59              23:18.9
   17    Laura Carrigan            Cabot  AR                        2 F 50-59              24:10.5
   18    Candice Shelnut           Benton  AR                       6 F 30-39              24:21.1
   19    Debra Paladino            Mabelvale  AR                    3 F 50-59              24:34.4
   20    Jennifer Parr             Conway  AR                       7 F 40-49              24:47.3
   21    Cassandra Blanks          North Little Rock  AR            8 F 40-49              24:52.9
   22    Brandy Cooper             Mabelvale  AR                    2 F 20-29              25:20.8
   23    Alicia Sutterfield        Cabot  AR                        7 F 30-39              25:27.6
   24    Mary Johnson              Little Rock  AR                  9 F 40-49              26:27.4
   25    Jeannie Adams             North Little Rock  AR            4 F 50-59              30:13.0
   26    Kandy Brown               Sherwood  AR                     5 F 50-59              31:52.3
===================================================================================================
  Place  Male Climbers             City                        Age Group Place          Total Time
===================================================================================================
    1    Andrew Cyrus              Little Rock  AR                  1 Top Fin              13:15.2
    2    Chance Jackson            North Little Rock  AR            1 M 20-29              14:26.3
    3    Matt Hill                 Maumelle  AR                     1 M 40-49              15:06.3
    4    Daniel Clark              Sherwood  AR                     2 M 20-29              15:18.5
    5    Austin Garrett            Austin  AR                       1 M  1-19              15:27.3
    6    Chuck Burns               Sherwood  AR                     1 M 60-69              15:46.3
    7    Jeremy Fields             Lonoke  AR                       1 M 30-39              17:01.0
    8    Harrell Riley             Bryant  AR                       2 M 40-49              17:08.3
    9    Steve Kotch               Conway  AR                       1 M 50-59              17:31.0
   10    Ryan Workman              Little Rock  AR                  2 M 30-39              18:39.5
   11    Louie Cimino              Cabot  AR                        3 M 40-49              19:52.9
   12    Michael Steele            Benton  AR                       3 M 30-39              20:29.8
   13    Luke Woodruff             Austin  AR                       3 M 20-29              20:37.0
   14    Steven Shelnut            Benton  AR                       4 M 20-29              20:42.3
   15    Gavin Brunson             Bryant  AR                       2 M  1-19              20:48.7
   16    Jc Comet                  Benton  AR                       2 M 60-69              23:19.0
   17    David Sosnoski            Hensley  AR                      4 M 30-39              24:08.1
   18    Alfred (a.j.) Thomas      Little Rock  AR                  5 M 20-29              25:16.1
   19    Joshua Sutterfield        Cabot  AR                        5 M 30-39              25:44.6
   20    Kenneth Fluharty          Maumelle  AR                     2 M 50-59              26:00.9
   21    Mickey Loeb               Little Rock  AR                  3 M 60-69              28:26.4
   22    Sam Collier               Benton  AR                       6 M 20-29              28:35.3
   23    James Marshall            Little Rock  AR                  6 M 30-39              30:41.4
   24    Hendrik Van Rossum        Bigelow  AR                      7 M 20-29              31:06.1
   25    Doug Brown                Sherwood  AR                     3 M 50-59              31:52.1